Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Batoniki i kanapki
MAGIJA Batonik twarogowy waniliowy pokryty czekoladą
Batonik twarogowy waniliowy pokryty czekoladą MAGIJA 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 111 opinii

MAGIJA Batonik twarogowy waniliowy pokryty czekoladą

40 g
MAGIJA

Cena2,55 zł
63,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Magija Batonik z masy twarogowej o smaku waniliowym w czekoladzie  to coś dla osób, które chcą ograniczyć kalorie, ale jednocześnie od czasu do czasu przekąsić coś smacznego. To batonik, który różni się od tradycyjnych ciekawym składem. Otóż, głównym jego składnikiem jest ser twarogowy, połączony z aromatem waniliowym. Zawiera znacznie mniej kalorii niż klasyczne batoniki.

Baton Magija zachwyca swoim oryginalnym smakiem nawet najbardziej wybrednych miłośników słodkości. Dzięki dużej zawartości twarogu, dostarcza sporej dawki białka, które stanowi podstawowy budulec naszego organizmu. To pomysł na przekąskę, a także dodatek do drugiego śniadania.

 Magija Batonik z masy twarogowej o smaku waniliowym w czekoladzie – dlaczego warto go wybrać?

  • To bardzo smaczna przekąska
  • Głównym składnikiem jest ser twarogowy
  • Mała ilość kalorii

MAGIJA Batonik twarogowy waniliowy pokryty czekoladą


Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni
Dostępne warianty
MAGIJA Batonik z masy twarogowej o smaku kokosowym w czekoladzie
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1570.00 kJ
18.7%
Wartość energetyczna (kcal)
376.00 kcal
18.8%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
25.60 g
9.8%
w tym cukry (g)
24.60 g
27.3%
Białko (g)
12.90 g
25.8%
Sól (g)
0.06 g
1.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
111 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze 💯❤️
01.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️👍️👍️
04.10.2025
0
0
Vita
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam👍️👍️👍️👍️
30.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
63,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
NICKAL
Marka:
MAGIJA
EAN:
4770299394260
Cena za kg:
63,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
MAGIJA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NICKAL
EAN:
4770299394260

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:0
Maks. temp. °C:6


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0°C do +6°C.


Informacje producenta

Marka

Magija


Marka standaryzowana

Marka:Magija


Pochodzenie

:Kraj pochodzenia - Litwa.

Produkty z kategorii Batoniki i kanapki

4.9
z 98 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekolad�ą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą

30 g
119,67 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym i kokosowym nadzieniem pokryty mleczną czekoladą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym i kokosowym nadzieniem pokryty mleczną czekoladą

30 g
119,67 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
5.0
z 113 opinii
KINDER Mleczna kanapka Biszkopt z mlecznym nadzieniem 28 g

KINDER Mleczna kanapka

Biszkopt z mlecznym nadzieniem

28 g
92,50 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
5.0
z 111 opinii
MAGIJA Batonik twarogowy waniliowy pokryty czekoladą 40 g

MAGIJA

Batonik twarogowy waniliowy pokryty czekoladą

40 g
63,75 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 70 opinii
MAGIJA Batonik twarogowy z kawałkami galaretki 40 g

MAGIJA

Batonik twarogowy z kawałkami galaretki

40 g
63,75 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 55 opinii
MAGIJA Batonik z masy twarogowej o smaku waniliowym w polewie toffee 40 g

MAGIJA

Batonik z masy twarogowej o smaku waniliowym w polewie toffee

40 g
63,75 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 54 opinii
MAGIJA Batonik z masy twarogowej o smaku kokosowym w czekoladzie 40 g

MAGIJA

Batonik z masy twarogowej o smaku kokosowym w czekoladzie

40 g
63,75 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 37 opinii
PROTEIN M Batonik twarogowy proteinowy o smaku czekoladowym 40 g

PROTEIN M

Batonik twarogowy proteinowy o smaku czekoladowym

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 28 opinii
PROTEIN M Batonik twarogowy proteinowy o smaku truskawkowym 40 g

PROTEIN M

Batonik twarogowy proteinowy o smaku truskawkowym

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 36 opinii
PROTEIN M Batonik twarogowy proteinowy o smaku waniliowym 40 g

PROTEIN M

Batonik twarogowy proteinowy o smaku waniliowym

40 g
78,75 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 45 opinii
NESQUIK Mleczna kanapka 26 g

NESQUIK

Mleczna kanapka

26 g
76,54 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 21 opinii
NESQUIK Czekoladowa kanapka 26 g

NESQUIK

Czekoladowa kanapka

26 g
76,54 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 17 opinii
KINDER Delice Kakaowy biszkopt z mlecznym nadzieniem 39 g

KINDER Delice

Kakaowy biszkopt z mlecznym nadzieniem

39 g
88,46 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka

Produkty marki MAGIJA

4.9
z 70 opinii
MAGIJA Batonik twarogowy z kawałkami galaretki 40 g

MAGIJA

Batonik twarogowy z kawałkami galaretki

40 g
63,75 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 55 opinii
MAGIJA Batonik z masy twarogowej o smaku waniliowym w polewie toffee 40 g

MAGIJA

Batonik z masy twarogowej o smaku waniliowym w polewie toffee

40 g
63,75 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 54 opinii
MAGIJA Batonik z masy twarogowej o smaku kokosowym w czekoladzie 40 g

MAGIJA

Batonik z masy twarogowej o smaku kokosowym w czekoladzie

40 g
63,75 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store