Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa rozpuszczalna
Crema
JACOBS Kawa rozpuszczalna CREMA
Kawa rozpuszczalna Crema JACOBS 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 47 opinii

JACOBS Kawa rozpuszczalna CREMA

200 g
JACOBS
UE
1 szt.6 szt.

Cena41,99 zł
209,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kawa rozpuszczalna Crema  Jacobs to niezwykle aromatyczna kawa o wykwintnym, niepowtarzalnym smaku. Delikatna, kremowa, zwieńczona leciutką kawową pianką, o wyjątkowym harmonijnym smaku, pozwoli Ci oderwać się od codziennych spraw i znaleźć swoją chwilę przyjemności.

Znana i lubiana marka Jacobs gwarantuje niezmiennie wysoką jakość swoich kaw. Przygotowuje je z najlepszych ziaren kakaowca, specjalnie wyselekcjonowanych, jedynie od sprawdzonych plantatorów.

Crema  Jacobs to kawa:

  • O delikatnym smaku
  • W zakręcanym słoiku 200 gramów
  • Rozpuszczalna

Cechy

delikatny smak

szlachetna pianka


JACOBS Kawa rozpuszczalna CREMA


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
47 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.05.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Vadim
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.12.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
209,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
JDE
Marka:
JACOBS
EAN:
8711000521106
Cena za kg:
209,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
JACOBS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JDE
EAN:
8711000521106

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

1-2 łyżeczki kawy zalej 200 ml gorącej wody (85 °C).


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Najlepiej spożyć przed: patrz dno słoika.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Jacobs


Marka standaryzowana

MarkaJacobs

Podmarka

Podmarka Crema


Opis produktu

Jacobs Crema to kawa o prawdziwie harmonijnym smaku zwieńczona kawową pianką. Pozyskiwana tylko z naturalnej kawy. Poczuj jak szlachetna delikatność płynie z każdym jej łykiem. Kawa rozpuszczalna jest otrzymywana w 100% z ziaren kawy.


Dodatkowe informacje

Odpowiedzialne pozyskiwanie ziaren kawy to jeden ze sposobów, w jaki wspieramy farmerów i społeczności w regionach uprawy kawy. Dowiedz się więcej na jacobscoffee.com/sustainability www.jacobscoffee.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa rozpuszczalna

Produkty z kategorii Crema

4.9
z 107 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CREMA 200 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CREMA

200 g
124,95 zł/kg
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
38,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 20 opinii
MK CAFE Kawa rozpuszczalna PREMIUM CREMA 130 g

MK CAFE

Kawa rozpuszczalna PREMIUM CREMA

130 g
176,85 zł/kg
Cena promocyjna22,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 53 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna VELVET CREMA 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna VELVET CREMA

200 g
170,95 zł/kg
Cena34,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
4.9
z 47 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna CREMA 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CREMA

200 g
209,95 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 16 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica) 95 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica)

95 g
420,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica) 95 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica)

95 g
420,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki JACOBS

5.0
z 206 opinii

25% taniej

JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD

200 g
149,95 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 33 opinii

36% taniej

JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD

1 kg
49,99 zł/kg
Cena promocyjna49,99 zł
77,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

500 g
69,98 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 108 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 9 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia

1 kg
79,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna79,99 zł
87,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya

1 kg
87,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 4 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
278,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.) 146 g

JACOBS

Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.)

146 g
191,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 2 opinii
JACOBS Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 13 opinii
JACOBS Kawa ziarnista KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa ziarnista KRÖNUNG

500 g
79,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
44,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 6 opinii
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.7
z 3 opinii
JACOBS Origins Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek) 140 g

JACOBS Origins

Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek)

140 g
212,79 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,79 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 53 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna VELVET CREMA 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna VELVET CREMA

200 g
170,95 zł/kg
Cena34,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
4.9
z 9 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna ORIGINS FUSION - Southeast Asia 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna ORIGINS FUSION - Southeast Asia

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO

1 kg
87,99 zł/kg
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store