Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Azjatycki
Gryczany
CHUNSI Makaron z maką gryczaną Soba
Makaron z maką gryczaną Soba CHUNSI 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 12 opinii

CHUNSI Makaron z maką gryczaną Soba

300 g
CHUNSI
Chiny

Cena6,99 zł
23,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Makaron Soba z mąką gryczaną Chunsi to klasyczny japoński makaron z dodatkiem mąki gryczanej w formie długich nitek. Wykorzystywany jest przede wszystkim jako dodatek do zup. Niekiedy serwuje się go również na zimno w towarzystwie sosów.

Makaron Soba Chunsi wyróżnia się brązowo-szarym kolorem, dlatego też ładnie prezentuje się na talerzu.. Jest pożywny i lekkostrawny zarazem. Stanowi podstawowy składnik typowego dla Japonii dania – Yakisoba.

Makaron Soba z mąką gryczaną – doskonały na zimno i na ciepło:

  • Długość nitek makaronu: 20 cm
  • Połączenie mąki pszennej i grycznej
  • Szybkość przygotowania

CHUNSI Makaron z maką gryczaną Soba


Produkt dostępny
Data przydatności: 15.06.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
super smak, zdrowy i szybki w gotowaniu
12.07.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
KK POLSKA
Marka:
CHUNSI
EAN:
6920802305841
Cena za kg:
23,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
CHUNSI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KK POLSKA
EAN:
6920802305841

Produkty z kategorii Azjatycki

5.0
z 25 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron Soba 300 g

HOUSE OF ASIA

Makaron Soba

300 g
28,30 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 12 opinii
CHUNSI Makaron z maką gryczaną Soba 300 g

CHUNSI

Makaron z maką gryczaną Soba

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store