Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wódka
Wódka czysta
Pszenica
ABSOLUT Wódka
Wódka ABSOLUT 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 46 opinii

ABSOLUT Wódka

ABSOLUT
700 ml
zawartość alkoholu: 40%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena54,99 zł
78,56 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szwedzka wódka Absolut niezmiennie od 1879 roku produkowana jest według idei One Source (ang. Jedno Źródło). Oznacza to, że każda kropla tej wyjątkowej wódki powstaje na obszarze otaczającym miasteczko Åhus na południu Szwecji. Jedno Źródło to jeden rodzaj pszenicy ozimej uprawianej na okolicznych żyznych polach, jedno lokalne ujęcie nieskazitelnie czystej wody oraz jedno miejsce destylacji i butelkowania. Dzięki tak starannej, tradycyjnej metodzie produkcji, każda butelka wódki Absolut ma ten sam charakter i smak.


ABSOLUT Wódka


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.12.2030
Tagi
promocja
Frisco okazja

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
46 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko super i na czas
28.02.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Dziekuję bardzo za tak sprawną dostawę 💯 Pozdrawiam Piotr
25.01.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.06.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.06.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.05.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Bogusław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
JUSTYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.03.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
78,56 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
ABSOLUT
EAN:
7312040017683
Cena za kg:
78,56 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
ABSOLUT
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7312040017683

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 40

Wskazówki dotyczące degustacji Przed spożyciem mocno schłodzić lub serwować w koktajlach na lodzie.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Absolut


Marka standaryzowana

MarkaAbsolut

Opis produktu

Szwedzka wódka Absolut niezmiennie od 1879 roku produkowana jest według idei One Source (ang. Jedno Źródło). Oznacza to, że każda kropla tej wyjątkowej wódki powstaje na obszarze otaczającym miasteczko Åhus na południu Szwecji. Jedno Źródło to jeden rodzaj pszenicy ozimej uprawianej na okolicznych żyznych polach, jedno lokalne ujęcie nieskazitelnie czystej wody oraz jedno miejsce destylacji i butelkowania. Dzięki tak starannej, tradycyjnej metodzie produkcji, każda butelka wódki Absolut ma ten sam charakter i smak.


O marce

Absolut pojawił się na globalnej scenie w 1979 roku i szybko stał się jedną z najlepiej sprzedających się marek wódki z segmentu Top Premium. Od lat Absolut inspiruje zarówno produktowo, jak i reklamowo, a jego niecodzienne kampanie stały się istotną częścią pop-kultury. Kampanie reklamowe, które zachwycają innowacyjnością w komunikacji kluczowych wartości marki - czystości, prostoty i perfekcji - były wielokrotnie nagradzane. W 1999 roku kampania reklamowa Absolut Vodka została uznana przez Advertising Age za jedną z 10 najlepszych kampanii XX wieku.


Dodatkowe informacje

Wódka Absolut jest pionierem współczesnych wódek smakowych.


Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wódka

Produkty z kategorii Pszenica

4.9
z 46 opinii
ABSOLUT Wódka 700 ml

ABSOLUT

Wódka

700 ml
78,56 zł/l
Frisco poleca
Cena54,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
ABSOLUT Wódka 500 ml

ABSOLUT

Wódka

500 ml
79,98 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WYBOROWA Polska Pszenica 500 ml

WYBOROWA

Polska Pszenica

500 ml
66,78 zł/l
Frisco poleca
Cena33,39 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
GREY GOOSE Vodka 700 ml

GREY GOOSE

Vodka

700 ml
266,27 zł/l
Frisco poleca
Cena186,39 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
OSTOYA Wódka 700 ml

OSTOYA

Wódka

700 ml
97,99 zł/l
Cena68,59 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
ABSOLUT Wódka 1 l

ABSOLUT

Wódka

1 l
86,19 zł/l
Cena86,19 zł
Do koszyka
OSTOYA Black Wódka 700 ml

OSTOYA Black

Wódka

700 ml
97,99 zł/l
Cena68,59 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
DANZKA Wódka 700 ml

DANZKA

Wódka

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka
KETEL ONE Wódka 700 ml

KETEL ONE

Wódka

700 ml
161,84 zł/l
Cena113,29 zł
Do koszyka
ORKISZ Wódka 700 ml

ORKISZ

Wódka

700 ml
185,70 zł/l
Cena129,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ABSOLUT

5.0
z 7 opinii
ABSOLUT Wódka 500 ml

ABSOLUT

Wódka

500 ml
79,98 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
ABSOLUT Wódka 1 l

ABSOLUT

Wódka

1 l
86,19 zł/l
Cena86,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store