Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 7-10miesiąca
Mleczne
HIPP BIO od pokoleń Musli jabłkowo-truskawkowe z jogurtem po 9 miesiącu
Musli jabłkowo truskawkowe z jogurtem po 9 miesiącu BIO od pokoleń HIPP 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 11 opinii

HIPP BIO od pokoleń Musli jabłkowo-truskawkowe z jogurtem po 9 miesiącu

160 g
HIPP
1 szt.6 szt.

Cena6,99 zł
43,69 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
To nie zwykłe śniadanko, to posiłek specjalnie przygotowany dla Państwa dziecka - HiPP musli z truskawkami i jogurtem. Smaczne połączenie naturalnie słodkich owoców takich jak truskawki i jabłka w połączeniu z pełnowartościowymi ziarnami zbóż i lekkim, kremowym jogurtem. Moje śniadanko to produkt bogaty w wapń i witaminy, które są niezbędne dzieciom w prawidłowym rozwoju i pełnym zdrowiu. Idealna propozycja na zdrowy początek dnia, by brzuszek był pełen, a buzia się śmiała, po prostu smacznie i zdrowo!

Cechy

BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp

bez dodatku cukru


HIPP BIO od pokoleń Musli jabłkowo-truskawkowe z jogurtem po 9 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.10.2026
Dostępne warianty
HIPP BIO od pokoleń Musli owocowe z jogurtem po 9 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
252.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
9.60 g
3.7%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Białko (g)
1.70 g
3.4%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Tiamina (B1) (mg)
0.10 mg
Sód (g)
0.02 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.03.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Warszawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,69 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
Marka:
HIPP
EAN:
9062300111740
Cena za kg:
43,69 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
HIPP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
EAN:
9062300111740

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Podawaj na śniadanie lub między głównymi posiłkami. Potrzebną porcję przełóż do miseczki. Pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Kontakt ze śliną może spowodować rozrzedzenie produktu. Przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.


Przechowywanie

Oryginalnie zamknięty słoiczek nie wymaga przechowywania w lodówce. Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

9


Informacje producenta

Marka

HiPP


Marka standaryzowana

MarkaHiPP

Podmarka

Podmarka BIO


Logotypy stron trzecich

Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE


Opis produktu

Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - zgodnie z przepisami prawa z tiaminą (witaminą B₁), która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.


O marce

HiPP BIO od pokoleń


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Musli jabłkowo-truskawkowe z jogurtem po 9. miesiącu


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

bez aromatów i zagęstników


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Unii Europejskiej

Produkty z kategorii Mleczne

4.9
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Musli jabłkowo-truskawkowe z jogurtem po 9 miesiącu 160 g

HIPP BIO od pokoleń

Musli jabłkowo-truskawkowe z jogurtem po 9 miesiącu

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Musli owocowe z jogurtem po 9 miesiącu 160 g

HIPP BIO od pokoleń

Musli owocowe z jogurtem po 9 miesiącu

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki HIPP

5.0
z 17 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka i banany z biszkoptami po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka i banany z biszkoptami po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store