Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Azjatycki
Sojowy
TAO TAO Makaron sojowy chiński
Makaron sojowy chiński TAO TAO 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

TAO TAO Makaron sojowy chiński

100 g
TAO TAO

Cena6,19 zł
61,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Przygotowanie dania charakterystycznego dla kuchni chińskiej jest proste, jednak tylko w przypadku, gdy korzysta się z odpowiednich składników. Wystarczy więc poświęcić trochę czasu na sprawdzenie, co tak naprawdę będzie w takim przypadku potrzebne a gotowanie będzie prawdziwą przyjemnością. Co do tego, który TAO TAO Makaron sojowy chiński warto wybrać, to tutaj zdania są podzielone. Niektórzy uważają, że wspomniany makaron będzie najlepszym wyborem i można na początek go wypróbować, a następnie samemuwyrobić sobie własną opinię. Dobry TAO TAO Makaron sojowy chiński, to połowa sukcesu.

Cechy

bez gotowania!
makarony Tao Tao najlepiej sprzedające się makarony orientalne w Polsce*
*Tan-Viet za Nielsen - Panel Handlu Detalicznego, Polska, sprzedaż w sztukach, okres VI 2013 - V 2014, kategoria: makarony orientalne


TAO TAO Makaron sojowy chiński


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1487.00 kJ
17.7%
Wartość energetyczna (kcal)
350.00 kcal
17.5%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
86.00 g
33.1%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma konsystencję i smak JAK TRZEBA
29.01.2026
1
0
zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
29.11.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super !
13.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Prawidłowy makaron sojowy
09.10.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
61,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
TAO TAO
EAN:
5901882198210
Cena za kg:
61,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
TAO TAO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901882198210

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzania: Makaron opłukać w letniej wodzie, włożyć do naczynia i zalać wrzątkiem. Pozostawić pod przykryciem na ok. 3 minuty. Odcedzić.


Przechowywanie

Przechowywać w nienasłonecznionym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Sałatka z makaronem chińskim Składniki: 1 op. Makaronu chińskiego 100 g TaoTao, 1 marchewka fioletowa, 1 marchewka żółta, 1 zielony ogórek, kiełki zielonego groszku, 1 chili zielone (opcjonalnie), kilka liści szpinaku, fasolka edamame, 1 czerwona cebula, 1 limonka, 1/2 łyżeczki cukru. Sos: 1 limonka, 2 łyżki Oleju sezamowego TaoTao, 3 łyżki Sosu chili słodkiego TaoTao, 1 łyżka Sosu sojowego TaoTao. Sposób przyrządzenia: Makaron przygotuj wg opisu na opakowaniu. Ogórka i marchewkę pokrój obieraczką do warzyw na cienkie paseczki. Czerwoną cebulę pokrój w cienkie plasterki, skrop sokiem z połowy limonki wymieszanym z cukrem. Makaron połącz z warzywami, dodaj kiełki, liście szpinaku, fasolkę edamame i wymieszaj z sosem. Smacznego!


Informacje producenta

Marka

Tao Tao


Marka standaryzowana

MarkaTao Tao

O marce

Tao Tao - Harmonia Smaków


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron chiński


Opis produktu

Makaron chiński Tao Tao to produkt z naturalnych składników: grochu i fasoli Mung. Posiada delikatny smak, doskonale pasuje do dań kuchni azjatyckiej, jak i tradycyjnej. Jest wspaniałym dodatkiem do zup, sałatek, dań mięsnych i warzywnych. Idealnie nadaje się do smażenia. Jego największą zaletą jest szybkie przygotowanie, bez konieczności gotowania.

Pochodzenie

:Wyprodukowano w Chinach

Produkty z kategorii Azjatycki

5.0
z 28 opinii
TAO TAO Makaron sojowy chiński 100 g

TAO TAO

Makaron sojowy chiński

100 g
61,90 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

Produkty marki TAO TAO

4.9
z 23 opinii
TAO TAO Sos sojowy 150 ml

TAO TAO

Sos sojowy

150 ml
53,27 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TAO TAO Sos chilli czosnkowy 300 g

TAO TAO

Sos chilli czosnkowy

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 4 opinii
TAO TAO Makaron ryżowy wstążki bezglutenowy 200 g

TAO TAO

Makaron ryżowy wstążki bezglutenowy

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store