Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Syropy
Malinowe
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru
Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru ŁOWICZ 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru

400 ml
ŁOWICZ
Polska
1 szt.6 szt.

Cena9,99 zł
24,97 zł/l

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Do: Wody Lemoniady Herbaty


Cechy

zero cukru


ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku truskawki bez cukru
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bez cukru
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
19.00 kJ
0.2%
Wartość energetyczna (kcal)
4.00 kcal
0.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
0.00 g
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.04 g
0.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
1
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
1
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
1
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.05.2026
0
1
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
1
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,97 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397759589
Cena za kg:
24,97 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397759589

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: 20 ml bazy (2 łyżki stołowe) wymieszaj z 200 ml chłodnej wody. Wypij bezpośrednio po przygotowaniu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na zakrętce. Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce w szczelnie zamkniętej butelce. Spożyj w ciągu 10 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

10


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

MarkaŁowicz

Opis produktu

Do: Wody Lemoniady Herbaty


O marce

Łowicz Dzięki naturze! Polska Marka


Oświadczenia żywieniowe

Bez cukru.


Informacje dot. stylu życia

Bez cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zagęszczona baza napoju

Wariant o smaku malina

Produkty z kategorii Malinowe

4.9
z 83 opinii
Nowość
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z żurawiną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z żurawiną Suplement diety

420 ml
16,64 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 87 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku malinowym 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku malinowym

400 ml
24,62 zł/l
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 6 opinii
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru 400 ml

ŁOWICZ

Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 356 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 48 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z kwiatem lipy Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z kwiatem lipy Suplement diety

420 ml
19,02 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 33 opinii
NASZE DOMOWE Syrop z malin 400 ml

NASZE DOMOWE

Syrop z malin

400 ml
44,97 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 9 opinii
HERBAPOL Malina korzenna Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Malina korzenna Suplement diety

420 ml
19,02 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 30 opinii
KROKUS Syrop malinowy bezglutenowy 300 ml

KROKUS

Syrop malinowy bezglutenowy

300 ml
66,63 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 13 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop malinowy 250 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop malinowy

250 ml
67,96 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027
5.0
z 21 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop malinowy 500 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop malinowy

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027

Produkty marki ŁOWICZ

4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 68 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Sos boloński 500 g

ŁOWICZ

Sos boloński

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 41 opinii
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (łagodny) 180 g

ŁOWICZ

Sos do pizzy z ziołami (łagodny)

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 27 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
31,50 zł/kg
Cena promocyjna3,15 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store