Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Odporność
ISLA Pastylki na kaszel i chrypkę z esktraktem z czarnej porzeczki (bez cukru) - suplement diety
Pastylki na kaszel i chrypkę z esktraktem z czarnej porzeczki (bez cukru)   suplement diety ISLA 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.0
z 4 opinii

ISLA Pastylki na kaszel i chrypkę z esktraktem z czarnej porzeczki (bez cukru) - suplement diety

1 szt
ISLA
Niemcy

Cena15,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pastylki isla cassis z aktywnym wyciągiem z porostu islandzkiego pomagają łagodzić objawy chrypki i podrażnionego gardła. isla cassis tworzy powłokę osłaniającą błonę śluzową jamy ustnej i gardła, zapewniając jej ochronę. Kojące działanie isla cassis pomaga przywrócić równowagę podrażnionej błonie śluzowej. Dla dorosłych i dzieci od 4 lat.


Cechy

z ekstraktem z czarnej porzeczki

łagodzi kaszel i chrypkę

z witaminą C

bez cukru

aktywny składnik roślinny


ISLA Pastylki na kaszel i chrypkę z esktraktem z czarnej porzeczki (bez cukru) - suplement diety


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
0%
3
0%
2
0%
1
25%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie zawiera tylko 10 pastylek
06.05.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Anastasiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
MERKURY S.A.
Marka:
ISLA
EAN:
4104480466144
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
ISLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MERKURY S.A.
EAN:
4104480466144

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 4 lat, 1-2 pastylki ssać w razie potrzeby kilka razy dziennie. Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki informacyjnej, znajdującej się wewnątrz opakowania.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25 ℃. Przechowywać blister w opakowaniu zewnętrznym w celu ochrony przed światłem.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

4


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje producenta

Marka

Isla


Marka standaryzowana

Markaisla

Logotypy stron trzecich

Znak CE – zgodność z przepisami UE


Opis produktu

Pastylki isla cassis z aktywnym wyciągiem z porostu islandzkiego pomagają łagodzić objawy chrypki i podrażnionego gardła. isla cassis tworzy powłokę osłaniającą błonę śluzową jamy ustnej i gardła, zapewniając jej ochronę. Kojące działanie isla cassis pomaga przywrócić równowagę podrażnionej błonie śluzowej. Dla dorosłych i dzieci od 4 lat.


Informacje dot. stylu życia

Bez cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pastylki

Wariant Cassis

Produkty z kategorii Odporność

4.9
z 32 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Odporność 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Odporność

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 2 opinii
SŁOŃCE Shot witaminowy imbir cytryna agawa cayenne - Odporność 60 ml

SŁOŃCE

Shot witaminowy imbir cytryna agawa cayenne - Odporność

60 ml
119,83 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WELSOM Shot GINGER z miodem manuka i cytryną - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot GINGER z miodem manuka i cytryną - suplement diety

60 ml
83,17 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 3 opinii
HASCO-LEK Syrop prawoślazowy z cynkiem - suplement diety 125 g

HASCO-LEK

Syrop prawoślazowy z cynkiem - suplement diety

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
5.0
z 1 opinii
HERBITUSSIN Pastylki do ssania na gardło o sm. miodu i cytryny (12 szt.) - suplement diety 1 szt

HERBITUSSIN

Pastylki do ssania na gardło o sm. miodu i cytryny (12 szt.) - suplement diety

1 szt
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.0
z 4 opinii
ISLA Pastylki na kaszel i chrypkę z esktraktem z czarnej porzeczki (bez cukru) - suplement diety 1 szt

ISLA

Pastylki na kaszel i chrypkę z esktraktem z czarnej porzeczki (bez cukru) - suplement diety

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 5 opinii
RUTINOSCORBIN MAX D3 (60 tabl.) - suplement diety wspierający układ odpornościowy 1 szt

RUTINOSCORBIN

MAX D3 (60 tabl.) - suplement diety wspierający układ odpornościowy

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 2 opinii
POLSKI LEK Verbascon Grip o sm. malinowym - suplement diety (6 sasz.) 30 g

POLSKI LEK

Verbascon Grip o sm. malinowym - suplement diety (6 sasz.)

30 g
326,33 zł/kg
Cena9,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 8 opinii
ACTIVLAB PHARMA Suplement diety VITA C 1000 (20 tabl. mus.) 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Suplement diety VITA C 1000 (20 tabl. mus.)

1 szt
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
GRIPACTIVE Preparat wspierający funkcjonowanie zatok i nosa (6 sasz.) 18 g

GRIPACTIVE

Preparat wspierający funkcjonowanie zatok i nosa (6 sasz.)

18 g
832,78 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 1 opinii
BODYMAX PLUS Multiwitamina z żeń-szeniem (30 tabl.) - suplement diety 1 szt

BODYMAX PLUS

Multiwitamina z żeń-szeniem (30 tabl.) - suplement diety

1 szt
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 6 opinii
RUTINACEA COMPLETE Suplement diety wspierający układ odpornościowy (90 tabl. + 30 tabl. GRATIS) 1 szt

RUTINACEA COMPLETE

Suplement diety wspierający układ odpornościowy (90 tabl. + 30 tabl. GRATIS)

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 7 opinii
ACTIVLAB PHARMA Calcium 300 - suplement diety o sm. cytrynowym (20 tabl. mus.) 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Calcium 300 - suplement diety o sm. cytrynowym (20 tabl. mus.)

1 szt
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2027
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Suplements Spirulina z chlorellą BIO (200 tabl.) - suplement diety 100 g

BIG NATURE Suplements

Spirulina z chlorellą BIO (200 tabl.) - suplement diety

100 g
399,90 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 8 opinii
BIG NATURE Vitamina C (kwas L-askorbinowy) - suplement diety 250 g

BIG NATURE

Vitamina C (kwas L-askorbinowy) - suplement diety

250 g
47,16 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
4.5
z 2 opinii
OLIMP LABS Suplement diety GOLD-VIT C 1000 Forte (30 kaps.) 1 szt

OLIMP LABS

Suplement diety GOLD-VIT C 1000 Forte (30 kaps.)

1 szt
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
5.0
z 2 opinii
OLIMP LABS Suplement diety GOLD-VIT C o sm. pomarańczowym (20 tabl.) 1 szt

OLIMP LABS

Suplement diety GOLD-VIT C o sm. pomarańczowym (20 tabl.)

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2028
5.0
z 5 opinii
POLSKA RÓŻA SHOT na odporność 250 ml

POLSKA RÓŻA

SHOT na odporność

250 ml
63,96 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
BIG NATURE Suplements IMMUNO PRO - suplement diety wspierający odpornosć (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

IMMUNO PRO - suplement diety wspierający odpornosć (60 kaps.)

57 g
596,32 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
Nowość
LEVANN jA Suplement diety IMMUNITY COMPLEX wspierający odporność (60 kaps.) 29 g

LEVANN jA

Suplement diety IMMUNITY COMPLEX wspierający odporność (60 kaps.)

29 g
2758,28 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
ACTIVLAB MEGA PROBIOTIC (60 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

MEGA PROBIOTIC (60 kaps.) - suplement diety

1 szt
Cena62,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2029
DELIKATNA Naturalny wyciąg z ziół Oksymel 250 ml

DELIKATNA

Naturalny wyciąg z ziół Oksymel

250 ml
119,96 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
DELIKATNA Naturalny wyciąg z ziół Oksymelek malinowy dla bąbelków BIO 250 ml

DELIKATNA

Naturalny wyciąg z ziół Oksymelek malinowy dla bąbelków BIO

250 ml
131,96 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store