Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa rozpuszczalna
Liofilizowana
JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD (refill)
Kawa rozpuszczalna (refill) Cronat Gold JACOBS 220g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD (refill)

220 g
JACOBS
Czechy

Cena29,99 zł
136,32 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bogaty aromat kawy Jacobs, stworzony przez Johanna Jacobsa w Bremie w Niemczech, z każdą filiżanką inspiruje do zauważania wspaniałych rzeczy wokół nas.


Cechy

97 % mniej opakowania**

**do wytworzenia tego opakowania wymiennego (tzw. refill) zużyto 97 % mniej materiału opakowaniowego na gram kawy w stosunku do Jacobs Cronat Gold 200 g (słoik i nakrętka), w przeliczeniu na gram kawy


JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD (refill)


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.05.2027
Dostępne warianty
JACOBS Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG (refill)
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię tę kawę. W formie refill jest tańsza.
01.07.2026
1
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra kawa a jeśli można kupić nieco taniej i bez słoika to super.
15.04.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
136,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
220 g
Dostawca:
JDE
Marka:
JACOBS
EAN:
8711000692752
Cena za kg:
136,32 zł/kg
Waga:
220 g
Marka:
JACOBS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JDE
EAN:
8711000692752

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Otwórz i uzupełnij 1-2 łyżeczki kawy zalej 200 ml gorącej wody (85 °C).


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Jacobs


Marka standaryzowana

MarkaJacobs

Podmarka

Podmarka Cronat Gold


Opis produktu

Bogaty aromat kawy Jacobs, stworzony przez Johanna Jacobsa w Bremie w Niemczech, z każdą filiżanką inspiruje do zauważania wspaniałych rzeczy wokół nas.


Dodatkowe informacje

Odpowiedzialne pozyskiwanie ziaren kawy to jeden ze sposobów, w jaki wspieramy farmerów i społeczności w regionach uprawy kawy. Dowiedz się więcej na www.jacobscoffee.com/sustainability.


Podzielony opis produktu

Functional Name Kawa rozpuszczalna

Produkty z kategorii Liofilizowana

5.0
z 206 opinii

25% taniej

JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD

200 g
149,95 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 63 opinii
MK CAFE Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD 175 g

MK CAFE

Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD

175 g
142,80 zł/kg
Cena promocyjna24,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 108 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 9 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna ORIGINS FUSION - Southeast Asia 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna ORIGINS FUSION - Southeast Asia

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 15 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD (refill) 220 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD (refill)

220 g
136,32 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG (refill) 220 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG (refill)

220 g
159,05 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Gold Kawa rozpuszczalna 100 g

NESCAFÉ Gold

Kawa rozpuszczalna

100 g
339,90 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 21 opinii
DAVIDOFF Kawa rozpuszczalna FINE AROMA (100% Arabica) 100 g

DAVIDOFF

Kawa rozpuszczalna FINE AROMA (100% Arabica)

100 g
399,90 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 18 opinii
DAVIDOFF Kawa rozpuszczalna RICH AROMA (100% Arabica) 100 g

DAVIDOFF

Kawa rozpuszczalna RICH AROMA (100% Arabica)

100 g
399,90 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027
5.0
z 4 opinii
DAVIDOFF Kawa rozpuszczalna ESPRESSO 57 (100% Arabica) 100 g

DAVIDOFF

Kawa rozpuszczalna ESPRESSO 57 (100% Arabica)

100 g
399,90 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
5.0
z 25 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa rozpuszczalna ORIGINAL 200 g

TCHIBO Exclusive

Kawa rozpuszczalna ORIGINAL

200 g
209,95 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 35 opinii
MK CAFE Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD (refill) 150 g

MK CAFE

Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD (refill)

150 g
159,93 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
DAVIDOFF Origins Kawa rozpuszczalna ORIGINS - COLOMBIA (100% Arabica) 90 g

DAVIDOFF Origins

Kawa rozpuszczalna ORIGINS - COLOMBIA (100% Arabica)

90 g
444,33 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
5.0
z 8 opinii
DAVIDOFF Origins Kawa rozpuszczalna ORIGINS - BRAZIL (100% Arabica) 90 g

DAVIDOFF Origins

Kawa rozpuszczalna ORIGINS - BRAZIL (100% Arabica)

90 g
444,33 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.8
z 11 opinii
JACOBS Kronung Kawa rozpuszczalna (refill) 150 g

JACOBS Kronung

Kawa rozpuszczalna (refill)

150 g
226,60 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026

Produkty marki JACOBS

5.0
z 206 opinii

25% taniej

JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD

200 g
149,95 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 33 opinii

36% taniej

JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD

1 kg
49,99 zł/kg
Cena promocyjna49,99 zł
77,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

500 g
69,98 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 108 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 9 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia

1 kg
79,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna79,99 zł
87,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya

1 kg
87,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 4 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
278,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.) 146 g

JACOBS

Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.)

146 g
191,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 2 opinii
JACOBS Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 13 opinii
JACOBS Kawa ziarnista KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa ziarnista KRÖNUNG

500 g
79,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
44,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 6 opinii
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.7
z 3 opinii
JACOBS Origins Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek) 140 g

JACOBS Origins

Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek)

140 g
212,79 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,79 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 53 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna VELVET CREMA 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna VELVET CREMA

200 g
170,95 zł/kg
Cena34,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
4.9
z 9 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna ORIGINS FUSION - Southeast Asia 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna ORIGINS FUSION - Southeast Asia

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.9
z 47 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna CREMA 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CREMA

200 g
209,95 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store