Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Inne owoce suszone
WIGANT Brzoskwinie suszone
Brzoskwinie suszone WIGANT 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

WIGANT Brzoskwinie suszone

80 g
WIGANT
Chiny

Cena5,99 zł
74,88 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Parametry
Cena za kg:
74,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
WIGANT
Marka:
WIGANT
EAN:
5904013717960
Cena za kg:
74,88 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
WIGANT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIGANT
EAN:
5904013717960

Produkty z kategorii Inne owoce suszone

4.9
z 49 opinii
BAKALLAND Wiśnia soczysta 100 g

BAKALLAND

Wiśnia soczysta

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 36 opinii
BIO PLANET Suszone krążki ananasa BIO 100 g

BIO PLANET

Suszone krążki ananasa BIO

100 g
164,90 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 18 opinii
HELIO Jackfruit suszony (chlebowiec) 60 g

HELIO

Jackfruit suszony (chlebowiec)

60 g
86,50 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 12 opinii
BIOVEGAN Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO 9 g

BIOVEGAN

Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO

9 g
687,78 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
WIGANT Brzoskwinie suszone 80 g

WIGANT

Brzoskwinie suszone

80 g
74,88 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
WIGANT Chlebowiec suszony 200 g

WIGANT

Chlebowiec suszony

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
WIGANT Pomelo suszone 200 g

WIGANT

Pomelo suszone

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki WIGANT

WIGANT Płatki kokosa (suszone) 100 g

WIGANT

Płatki kokosa (suszone)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
WIGANT Chlebowiec suszony 200 g

WIGANT

Chlebowiec suszony

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
WIGANT Pomelo suszone 200 g

WIGANT

Pomelo suszone

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
WIGANT Mango suszone 200 g

WIGANT

Mango suszone

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store