Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Mydła
HIPP Babysanft Pianka-Kaczuszka do mycia twarzy i rąk
Babysanft Pianka Kaczuszka do mycia twarzy i rąk HIPP 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

HIPP Babysanft Pianka-Kaczuszka do mycia twarzy i rąk

250 ml
HIPP
Szwajcaria

Cena23,99 zł
95,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - z wyciągiem z ekologicznych migdałów - nie szczypie w oczy - tolerancja potwierdzona okulistycznie - delikatna, kremowa pianka - pH neutralne dla skóry Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 99 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów Dowiedz się więcej na: www.bioweitergedacht.com


Cechy

97 % składników pochodzenia naturalnego¹

tolerancja potwierdzona dermatologicznie

z wyciągiem z ekologicznych migdałów

bez mydła - pH neutralne dla skóry

do mycia buzi i rączek

¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128)


HIPP Babysanft Pianka-Kaczuszka do mycia twarzy i rąk


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
95,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
Marka:
HIPP
EAN:
42428466
Cena za kg:
95,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
HIPP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
EAN:
42428466

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej zużyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii podane na spodzie opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: Opakowanie nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - ryzyko zadławienia łatwymi do połknięcia elementami.


Informacje producenta

Marka

HiPP


Marka standaryzowana

MarkaHiPP

Podmarka

Podmarka Babysanft


Opis produktu

HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - z wyciągiem z ekologicznych migdałów - nie szczypie w oczy - tolerancja potwierdzona okulistycznie - delikatna, kremowa pianka - pH neutralne dla skóry Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 99 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów Dowiedz się więcej na: www.bioweitergedacht.com


Dodatkowe informacje

Serwis dla Rodziców Tel. 22 853 44 44 www.hipp.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pianka do mycia

Wariant Sensitive

Produkty z kategorii Mydła

5.0
z 5 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Mydło do rąk o zapachu mirabelki 500 ml

BAMBINO RODZINA

Mydło do rąk o zapachu mirabelki

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 3 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Antybakteryjne mydło do mycia rąk 500 ml

BAMBINO RODZINA

Antybakteryjne mydło do mycia rąk

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.4
z 7 opinii
YOPE Mydło w płynie dla dzieci Nagietek 400 ml

YOPE

Mydło w płynie dla dzieci Nagietek

400 ml
47,47 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-06-2027
5.0
z 10 opinii
YOPE Mydło w płynie dla dzieci Jaśmin 400 ml

YOPE

Mydło w płynie dla dzieci Jaśmin

400 ml
47,47 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP Babysanft Pianka-Kaczuszka do mycia twarzy i rąk 250 ml

HIPP

Babysanft Pianka-Kaczuszka do mycia twarzy i rąk

250 ml
95,96 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 3 opinii
BOBINI Baby Mydło w kostce 90g 90 g

BOBINI

Baby Mydło w kostce 90g

90 g
43,22 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2028
4.9
z 9 opinii
Fiona & Friends Mydło w płynie do rąk Kwiatowe - zapas 800 ml

Fiona & Friends

Mydło w płynie do rąk Kwiatowe - zapas

800 ml
9,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 8 opinii
Fiona & Friends Mydło w płynie do rąk Vanilla - zapas 800 ml

Fiona & Friends

Mydło w płynie do rąk Vanilla - zapas

800 ml
9,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 13 opinii
Fiona & Friends Mydło w płynie do rąk Jaśminowe - zapas 800 ml

Fiona & Friends

Mydło w płynie do rąk Jaśminowe - zapas

800 ml
9,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029

Produkty marki HIPP

5.0
z 18 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z burakiem - po 5 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z burakiem - po 5 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store