Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Wody kokosowe
QF Woda kokosowa z sokiem z marakui
Woda kokosowa z sokiem z marakui QF 320ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

QF Woda kokosowa z sokiem z marakui

320 ml
QF
Wietnam
1 szt.12 szt.

Cena5,99 zł
18,72 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Kokosowa świeżość i owocowa słodycz - 100 % naturalne składniki - Doskonale nawadnia - Bez dodatku cukrów Zabierz ze sobą na trening do pracy do szkoły w podróż


QF Woda kokosowa z sokiem z marakui


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.11.2027
Dostępne warianty
QF Woda kokosowa z sokiem z mango
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
102.00 kJ
1.2%
Wartość energetyczna (kcal)
24.00 kcal
1.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
6.00 g
2.3%
w tym cukry (g)
5.70 g
6.3%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Iwo
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,72 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
320 ml
Dostawca:
DE CARE
Marka:
QF
EAN:
5904358555678
Cena za kg:
18,72 zł/l
Pojemność:
320 ml
Marka:
QF
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5904358555678

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Pij schłodzone


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce przez maksymalnie 1 dzień.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

1


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Nie zgniataj


Informacje producenta

Marka

QF


Marka standaryzowana

MarkaQF

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Kokosowa świeżość i owocowa słodycz - 100 % naturalne składniki - Doskonale nawadnia - Bez dodatku cukrów Zabierz ze sobą na trening do pracy do szkoły w podróż


Dodatkowe informacje

qualityfood.pl Przygotuj smaczne drinki


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Woda kokosowa

Wariant z sokiem z marakui

Produkty z kategorii Wody kokosowe

4.9
z 25 opinii
DR.MARTINS COCO Woda kokosowa naturalna BIO 1 l

DR.MARTINS COCO

Woda kokosowa naturalna BIO

1 l
19,99 zł/l
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.9
z 14 opinii
QF Woda kokosowa z sokiem z marakui 320 ml

QF

Woda kokosowa z sokiem z marakui

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
4.6
z 5 opinii
QF Woda kokosowa z liczi 320 ml

QF

Woda kokosowa z liczi

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
4.7
z 11 opinii
QF Woda kokosowa z sokiem z mango 320 ml

QF

Woda kokosowa z sokiem z mango

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 10 opinii
QF Woda kokosowa z guaraną i witaminą C 320 ml

QF

Woda kokosowa z guaraną i witaminą C

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
5.0
z 7 opinii
TYMBARK Woda kokosowa jabłko-pomarańcza-marakuja 500 ml

TYMBARK

Woda kokosowa jabłko-pomarańcza-marakuja

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 11 opinii
TYMBARK Woda kokosowa jabłko-truskawka-ananas 500 ml

TYMBARK

Woda kokosowa jabłko-truskawka-ananas

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki QF

5.0
z 21 opinii

20% taniej

QF Pulpa z marakui flavicarpa 170 g

QF

Pulpa z marakui flavicarpa

170 g
47,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 64 opinii
QF Pulpa z mango alphonso 450 g

QF

Pulpa z mango alphonso

450 g
28,42 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.6
z 5 opinii
QF Woda kokosowa z liczi 320 ml

QF

Woda kokosowa z liczi

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
4.7
z 11 opinii
QF Woda kokosowa z sokiem z mango 320 ml

QF

Woda kokosowa z sokiem z mango

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 10 opinii
QF Woda kokosowa z guaraną i witaminą C 320 ml

QF

Woda kokosowa z guaraną i witaminą C

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.9
z 33 opinii
QF Pulpa z mango alphonso 850 g

QF

Pulpa z mango alphonso

850 g
27,05 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.7
z 7 opinii
QF Tapioka - perły do deserów 370 g

QF

Tapioka - perły do deserów

370 g
27,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store