Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Wody kokosowe
QF Woda kokosowa z liczi
Woda kokosowa z liczi QF 320ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 5 opinii

QF Woda kokosowa z liczi

3.84 l
QF
Polska
1 szt.12 szt.

Cena71,88 zł
18,72 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 17.11.2027
Dostępne warianty
QF Woda kokosowa z sokiem z marakui
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański
Parametry
Cena za kg:
18,72 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
3.84 l
Dostawca:
DE CARE
Marka:
QF
EAN:
5904358555746
Cena za kg:
18,72 zł/l
Pojemność:
3.84 l
Marka:
QF
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5904358555746

Produkty z kategorii Wody kokosowe

4.9
z 25 opinii
DR.MARTINS COCO Woda kokosowa naturalna BIO 1 l

DR.MARTINS COCO

Woda kokosowa naturalna BIO

1 l
19,99 zł/l
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.7
z 11 opinii
QF Woda kokosowa z sokiem z mango 320 ml

QF

Woda kokosowa z sokiem z mango

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 14 opinii
QF Woda kokosowa z sokiem z marakui 320 ml

QF

Woda kokosowa z sokiem z marakui

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
4.6
z 5 opinii
QF Woda kokosowa z liczi 320 ml

QF

Woda kokosowa z liczi

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
4.9
z 10 opinii
QF Woda kokosowa z guaraną i witaminą C 320 ml

QF

Woda kokosowa z guaraną i witaminą C

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
5.0
z 7 opinii
TYMBARK Woda kokosowa jabłko-pomarańcza-marakuja 500 ml

TYMBARK

Woda kokosowa jabłko-pomarańcza-marakuja

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 11 opinii
TYMBARK Woda kokosowa jabłko-truskawka-ananas 500 ml

TYMBARK

Woda kokosowa jabłko-truskawka-ananas

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki QF

5.0
z 21 opinii

20% taniej

QF Pulpa z marakui flavicarpa 170 g

QF

Pulpa z marakui flavicarpa

170 g
47,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.7
z 11 opinii
QF Woda kokosowa z sokiem z mango 320 ml

QF

Woda kokosowa z sokiem z mango

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 14 opinii
QF Woda kokosowa z sokiem z marakui 320 ml

QF

Woda kokosowa z sokiem z marakui

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
4.6
z 5 opinii
QF Woda kokosowa z liczi 320 ml

QF

Woda kokosowa z liczi

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
4.9
z 10 opinii
QF Woda kokosowa z guaraną i witaminą C 320 ml

QF

Woda kokosowa z guaraną i witaminą C

320 ml
18,72 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
5.0
z 63 opinii
QF Pulpa z mango alphonso 450 g

QF

Pulpa z mango alphonso

450 g
28,42 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.7
z 7 opinii
QF Tapioka - perły do deserów 370 g

QF

Tapioka - perły do deserów

370 g
27,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.9
z 33 opinii
QF Pulpa z mango alphonso 850 g

QF

Pulpa z mango alphonso

850 g
27,05 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store