Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Strefa bezalkoholowa
Wino bezalkoholowe musujące
Białe
Półsłodkie
JP CHENET Chardonnay bezalkoholowe
Chardonnay bezalkoholowe JP CHENET 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

JP CHENET Chardonnay bezalkoholowe

białe półsłodkie
półsłodkie
JP CHENET
750 ml
zawartość alkoholu: 0,5%
Francja
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena25,99 zł
34,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,65 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
PLATINUM WINES SPÓŁK
Marka:
JP CHENET
EAN:
3500610146862
Cena za kg:
34,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
JP CHENET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PLATINUM WINES SPÓŁK
EAN:
3500610146862

Produkty z kategorii Białe

5.0
z 1 opinii
JP CHENET Chardonnay bezalkoholowe 750 ml

JP CHENET

Chardonnay bezalkoholowe

750 ml
34,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
FREIXENET Musujące Bezalkoholowe 750 ml

FREIXENET

Musujące Bezalkoholowe

750 ml
34,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
I AM NOT FULL Secco 750 ml

I AM NOT FULL

Secco

750 ml
62,39 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena46,79 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
VEGAVERDE Blanco de Aguja 750 ml

VEGAVERDE

Blanco de Aguja

750 ml
29,32 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena21,99 zł
Do koszyka

Produkty marki JP CHENET

JP CHENET Cabernet Syrah bezalkoholowe 750 ml

JP CHENET

Cabernet Syrah bezalkoholowe

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
JP CHENET Grenache-Cinsault bezalkoholowe 750 ml

JP CHENET

Grenache-Cinsault bezalkoholowe

750 ml
34,65 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Cena25,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store