Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Lemoniady
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny i truskawki
Lemoniada o smaku cytryny i truskawki CAPPY 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 8 opinii

CAPPY Lemoniada o smaku cytryny i truskawki

400 ml
CAPPY
Polska
1 szt.12 szt.

3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,97 zł/l
3,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (18% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wybierz radość w każdym łyku. Orzeźwiająco dobra. 20 % soków


Cechy

zero cukru dodanego*

20 % soków

bez konserwantów

naturalne aromaty

*Zawiera naturalnie występujące cukry


CAPPY Lemoniada o smaku cytryny i truskawki


Produkt dostępny
Dostępne warianty
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny 400 ml
3,29 zł/szt. kupując 2 szt.
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
35.00 kJ
0.4%
Wartość energetyczna (kcal)
8.00 kcal
0.4%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
1.60 g
0.6%
w tym cukry (g)
1.60 g
1.8%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.07 g
1.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.05.2026
0
0
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,22 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
COCA-COLA
Marka:
CAPPY
EAN:
5000112683684
Cena za kg:
8,22 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
CAPPY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COCA-COLA
EAN:
5000112683684

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Pojawienie się osadu i zmiana koloru produktu są jego naturalną cechą i nie mają wpływu na jego jakość. Zawartość soku może powodować powstawanie naturalnego osadu. Przed otwarciem wstrząsnąć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz na szyjce butelki lub na nakrętce. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Wyprodukowano za zgodą The Coca-Cola Company.


Informacje producenta

Marka

Cappy


Marka standaryzowana

MarkaCappy

Podmarka

Podmarka Lemonade


Opis produktu

Wybierz radość w każdym łyku. Orzeźwiająco dobra. 20 % soków


Oświadczenia żywieniowe

zero cukru dodanego - zawiera naturalnie występujące cukry


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój niegazowany

Wariant smak cytryny i truskawki

Produkty z kategorii Lemoniady

5.0
z 21 opinii
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny 400 ml

CAPPY

Lemoniada o smaku cytryny

400 ml
8,22 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny i truskawki 400 ml

CAPPY

Lemoniada o smaku cytryny i truskawki

400 ml
8,22 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
TYMBARK Po prostu Lemoniada cytryna limonka 1.25 l

TYMBARK Po prostu

Lemoniada cytryna limonka

1.25 l
4,55 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 11 opinii
Z DOMU REMBOWSKICH Lemoniada z kwiatem czarnego bzu BIO 275 ml

Z DOMU REMBOWSKICH

Lemoniada z kwiatem czarnego bzu BIO

275 ml
23,60 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
4.9
z 15 opinii
Z DOMU REMBOWSKICH Lemoniada z limonką BIO 275 ml

Z DOMU REMBOWSKICH

Lemoniada z limonką BIO

275 ml
21,78 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
ZBYSZKO Niegazowana lemoniada o smaku arbuza 555 ml

ZBYSZKO

Niegazowana lemoniada o smaku arbuza

555 ml
6,83 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 4 opinii
Tomarchio Napój gazowany cytrynowy BIO 275 ml

Tomarchio

Napój gazowany cytrynowy BIO

275 ml
35,96 zł/l
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.6
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z musujcą lemoniadą 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z musujcą lemoniadą

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026

Produkty marki CAPPY

5.0
z 21 opinii
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny 400 ml

CAPPY

Lemoniada o smaku cytryny

400 ml
8,22 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
CAPPY Napój multiwitamina nektar 1 l

CAPPY

Napój multiwitamina nektar

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 38 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 1 l

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
CAPPY Napój jabłko nektar 1 l

CAPPY

Napój jabłko nektar

1 l
7,75 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 330 ml

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

330 ml
12,70 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
CAPPY Napój jabłko nektar 330 ml

CAPPY

Napój jabłko nektar

330 ml
12,09 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
CAPPY Napój o smaku multiwitamina 330 ml

CAPPY

Napój o smaku multiwitamina

330 ml
12,09 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store