Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

CAPPY

CAPPY

Cappy to znany i wysoko ceniony producent soków owocowych. Owoce, z których powstają soki są starannie zebrane, selekcjonowane, następnie naturalnie przetwarzane oraz butelkowane. Dzięki temu mamy pewność, że produkt jest najwyższej jakości.

ProduktyCAPPYwe Frisco.pl


5.0
z 22 opinii
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny 400 ml

CAPPY

Lemoniada o smaku cytryny

400 ml
8,22 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.8
z 8 opinii
CAPPY Lemoniada o smaku cytryny i truskawki 400 ml

CAPPY

Lemoniada o smaku cytryny i truskawki

400 ml
8,22 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

5.0
z 38 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 1 l

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka

5.0
z 15 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 330 ml

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

330 ml
12,70 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka

5.0
z 13 opinii
CAPPY Napój multiwitamina nektar 1 l

CAPPY

Napój multiwitamina nektar

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
CAPPY Napój o smaku multiwitamina 330 ml

CAPPY

Napój o smaku multiwitamina

330 ml
12,09 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 10 opinii
CAPPY Napój jabłko nektar 1 l

CAPPY

Napój jabłko nektar

1 l
7,75 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
CAPPY Napój jabłko nektar 330 ml

CAPPY

Napój jabłko nektar

330 ml
12,09 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Soki owocowe Cappy przechodzą przez wiele testów zanim trafią na półki sklepowe.
W ofercie dostępne są:
  • soki 100%, nektary i napoje (grejfrut, czarna porzeczka, pomarańcza, jabłko, mix truskawkowy, pomidor, cała pomarańcza oraz multiwitamina). Produkty dostępne są w dużych oraz małych butelkach, a także opakowaniach kartonowych.

Na każdym soku owocowym Cappy znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące składu produktu, a także jego wartości energetycznej.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store