Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Wiórki kokosowe
BAKADELIO Wiórki kokosowe
Wiórki kokosowe BAKADELIO 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

BAKADELIO Wiórki kokosowe

150 g
BAKADELIO

Cena6,19 zł
41,27 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Swieże dobre wiorki
22.12.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
BAKADELIO
EAN:
5902241736401
Cena za kg:
41,27 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
BAKADELIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5902241736401

Produkty z kategorii Wiórki kokosowe

4.9
z 24 opinii
BIG NATURE Wiórki kokosowe 150 g

BIG NATURE

Wiórki kokosowe

150 g
36,60 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 38 opinii
BAKALLAND Wiórki kokosowe 100 g

BAKALLAND

Wiórki kokosowe

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Wiórki kokosowe 200 g

KRESTO

Wiórki kokosowe

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.7
z 3 opinii
BAKADELIO Wiórki kokosowe 150 g

BAKADELIO

Wiórki kokosowe

150 g
41,27 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Wiórki kokosowe bezglutenowe BIO 500 g

BIO PLANET

Wiórki kokosowe bezglutenowe BIO

500 g
55,98 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-03-2027
5.0
z 13 opinii
HELIO Kokos suszony 100 g

HELIO

Kokos suszony

100 g
71,90 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki BAKADELIO

5.0
z 11 opinii
BAKADELIO Rodzynki sułtańskie 150 g

BAKADELIO

Rodzynki sułtańskie

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 7 opinii
BAKADELIO Migdały łuskane 100 g

BAKADELIO

Migdały łuskane

100 g
77,90 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 15 opinii
BAKADELIO Mieszanka orzechów szlachetnych 160 g

BAKADELIO

Mieszanka orzechów szlachetnych

160 g
92,44 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store