Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Artykuły biurowe i szkolne
Artykuły biurowe
Akcesoria biurowe
Spinacze, klipsy, pinezki
OFFICE PRODUCTS Pinezki metalowe 100szt srebrne
Pinezki metalowe 100szt srebrne OFFICE PRODUCTS 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

OFFICE PRODUCTS Pinezki metalowe 100szt srebrne

40 g
OFFICE PRODUCTS
Chiny

Cena2,89 zł
72,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2030
Parametry
Cena za kg:
72,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
PBS CONNECT POLSKA S
Marka:
OFFICE PRODUCTS
EAN:
5901503665961
Cena za kg:
72,25 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
OFFICE PRODUCTS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PBS CONNECT POLSKA S
EAN:
5901503665961

Produkty z kategorii Spinacze, klipsy, pinezki

5.0
z 6 opinii
DELI Klipsy do akt 15mm/19mm/25mm mix kolorów i rozmiarów 1 szt

DELI

Klipsy do akt 15mm/19mm/25mm mix kolorów i rozmiarów

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2031
4.5
z 2 opinii
DELI Klipsy do akt 25mm mix kolorów 12 szt. 1 szt

DELI

Klipsy do akt 25mm mix kolorów 12 szt.

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2030
5.0
z 3 opinii
OFFICE PRODUCTS Pinezki kolorowe w pudełku 50 szt. mix kolorów 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Pinezki kolorowe w pudełku 50 szt. mix kolorów

1 szt
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2030
4.7
z 3 opinii
OFFICE PRODUCTS Spinacze metalowe 26mm w pudełku 100szt. srebrne 48 g

OFFICE PRODUCTS

Spinacze metalowe 26mm w pudełku 100szt. srebrne

48 g
83,13 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
4.8
z 6 opinii
OFFICE PRODUCTS Spinacze kolorowe w pudełku 100 szt. mix kolorów 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Spinacze kolorowe w pudełku 100 szt. mix kolorów

1 szt
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 8 opinii
D.RECT Klipsy biurowe 25mm 12 szt. 1 szt

D.RECT

Klipsy biurowe 25mm 12 szt.

1 szt
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 3 opinii
OFFICE PRODUCTS Spinacze metalowe 32mm w pudełku 75szt srebrne 60 g

OFFICE PRODUCTS

Spinacze metalowe 32mm w pudełku 75szt srebrne

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
OFFICE PRODUCTS Pinezki metalowe 100szt srebrne 40 g

OFFICE PRODUCTS

Pinezki metalowe 100szt srebrne

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2030

Produkty marki OFFICE PRODUCTS

5.0
z 16 opinii
OFFICE PRODUCTS Koszulki na dokumenty A4 100szt. 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Koszulki na dokumenty A4 100szt.

1 szt
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.9
z 8 opinii
OFFICE PRODUCTS Koszulka na dokumenty A4 krystaliczna, zestaw 100 sztuk 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Koszulka na dokumenty A4 krystaliczna, zestaw 100 sztuk

1 szt
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 9 opinii
OFFICE PRODUCTS Zakładki indeksujące papierowe mix kolorów neonowych 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Zakładki indeksujące papierowe mix kolorów neonowych

1 szt
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 11 opinii
OFFICE PRODUCTS Zakreślacz fluorescencyjny mix kolorów 4 szt. 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Zakreślacz fluorescencyjny mix kolorów 4 szt.

1 szt
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2031
4.8
z 13 opinii
OFFICE PRODUCTS Taśma biurowa samoprzylepna z dyspenserem transparentna 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Taśma biurowa samoprzylepna z dyspenserem transparentna

1 szt
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.8
z 10 opinii
OFFICE PRODUCTS Klej w sztyfcie 10 g

OFFICE PRODUCTS

Klej w sztyfcie

10 g
79,00 zł/kg
Cena0,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 2 opinii
OFFICE PRODUCTS Segregator A4/75mm kolor czarny 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Segregator A4/75mm kolor czarny

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 2 opinii
OFFICE PRODUCTS Segregator A4/75mm kolor czerwony 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Segregator A4/75mm kolor czerwony

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2031
5.0
z 4 opinii
OFFICE PRODUCTS Segregator A4/75mm kolor biały 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Segregator A4/75mm kolor biały

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 3 opinii
OFFICE PRODUCTS Pinezki kolorowe w pudełku 50 szt. mix kolorów 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Pinezki kolorowe w pudełku 50 szt. mix kolorów

1 szt
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2030
4.7
z 3 opinii
OFFICE PRODUCTS Spinacze metalowe 26mm w pudełku 100szt. srebrne 48 g

OFFICE PRODUCTS

Spinacze metalowe 26mm w pudełku 100szt. srebrne

48 g
83,13 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
5.0
z 2 opinii
OFFICE PRODUCTS Folia bąbelkowa 50cm x 5m transparentna 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Folia bąbelkowa 50cm x 5m transparentna

1 szt
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.8
z 6 opinii
OFFICE PRODUCTS Spinacze kolorowe w pudełku 100 szt. mix kolorów 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Spinacze kolorowe w pudełku 100 szt. mix kolorów

1 szt
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 2 opinii
OFFICE PRODUCTS Marker permanentny okrągły kolor czarny 12 szt. 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Marker permanentny okrągły kolor czarny 12 szt.

1 szt
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
OFFICE PRODUCTS Marker permanentny okrągły kolor czerwony 12 szt. 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Marker permanentny okrągły kolor czerwony 12 szt.

1 szt
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
4.8
z 8 opinii
OFFICE PRODUCTS Zakładki indeksujące papierowe mix kolorów pastelowych 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Zakładki indeksujące papierowe mix kolorów pastelowych

1 szt
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store