Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Whisky
Irlandzka
Blended
Młoda
JAMESON Triple Triple
Triple Triple JAMESON 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

JAMESON Triple Triple

JAMESON
700 ml
zawartość alkoholu: 40%
Irlandia
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena119,99 zł
171,41 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wszystko, co dobre, przychodzi trójkami. Nasza whiskey jest zawsze potrójnie destylowana, a teraz także potrójnie leżakowana. Połączyliśmy whiskey dojrzewające w beczkach po Bourbonie i Sherry, z częścią dodatkowo leżakowaną w beczkach kasztanowych. Efekt? Nowe Doświadczenia smakowe, bogatsze warstwy aromatów i jeszcze bardziej aksamitna gładkość. Wyprodukowano w destylarni Midelton, Midelton, hrabstwo Cork, Irlandia


JAMESON Triple Triple


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.02.2031

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
171,41 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
JAMESON
EAN:
5011007028367
Cena za kg:
171,41 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
JAMESON
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5011007028367

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 40


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. KORZYSTAJ Z ALKOHOLU ODPOWIEDZIALNIE


Informacje producenta

Marka

Jameson


Marka standaryzowana

MarkaJameson

Opis produktu

Wszystko, co dobre, przychodzi trójkami. Nasza whiskey jest zawsze potrójnie destylowana, a teraz także potrójnie leżakowana. Połączyliśmy whiskey dojrzewające w beczkach po Bourbonie i Sherry, z częścią dodatkowo leżakowaną w beczkach kasztanowych. Efekt? Nowe Doświadczenia smakowe, bogatsze warstwy aromatów i jeszcze bardziej aksamitna gładkość. Wyprodukowano w destylarni Midelton, Midelton, hrabstwo Cork, Irlandia


Dodatkowe informacje

Poznaj nasz smak i historie na jamesonwhiskey.com


Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Irish Whiskey

Wariant Triple Triple

Produkty z kategorii Blended

4.9
z 15 opinii
Nowość
BUSHMILLS The Original Irish Whiskey 1 l

BUSHMILLS

The Original Irish Whiskey

1 l
85,99 zł/l
Frisco poleca
Cena85,99 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
JAMESON Irlandzka Whiskey 700 ml

JAMESON

Irlandzka Whiskey

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
TULLAMORE DEW Irish Whiskey 700 ml

TULLAMORE DEW

Irish Whiskey

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
BUSHMILLS The Original Irish Whiskey 700 ml

BUSHMILLS

The Original Irish Whiskey

700 ml
97,13 zł/l
Frisco poleca
Cena67,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TULLAMORE DEW Cafe Honey 700 ml

TULLAMORE DEW

Cafe Honey

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
PROPER Twelve Whiskey 700 ml

PROPER

Twelve Whiskey

700 ml
107,13 zł/l
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DUBLINER Whiskey 700 ml

DUBLINER

Whiskey

700 ml
121,41 zł/l
Cena84,99 zł
Do koszyka
TULLAMORE DEW XO Irish Whiskey 700 ml

TULLAMORE DEW XO

Irish Whiskey

700 ml
164,27 zł/l
Cena114,99 zł
Do koszyka
TEELING SINGLE BATCH Rum finish Whisky 700 ml

TEELING SINGLE BATCH Rum finish

Whisky

700 ml
217,41 zł/l
Cena152,19 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
JAMESON Stout 700 ml

JAMESON

Stout

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka
JAMESON Triple Triple 700 ml

JAMESON

Triple Triple

700 ml
171,41 zł/l
Cena119,99 zł
Do koszyka
JAMESON IPA Whiskey 700 ml

JAMESON

IPA Whiskey

700 ml
141,41 zł/l
Cena98,99 zł
Do koszyka
BUSHMILLS The Original Irish Whiskey 500 ml

BUSHMILLS

The Original Irish Whiskey

500 ml
119,98 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

Produkty marki JAMESON

5.0
z 23 opinii
JAMESON Irlandzka Whiskey 700 ml

JAMESON

Irlandzka Whiskey

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
JAMESON Stout 700 ml

JAMESON

Stout

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka
JAMESON IPA Whiskey 700 ml

JAMESON

IPA Whiskey

700 ml
141,41 zł/l
Cena98,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store