Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Cukier i słodziki
Zamienniki cukru
Ksylitol
GOLD PACK Ksylitol - cukier brzozowy (naturalny zamiennik cukru do ciast lodów i napojów)
Ksylitol   cukier brzozowy (naturalny zamiennik cukru do ciast lodów i napojów) GOLD PACK 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 31 opinii

GOLD PACK Ksylitol - cukier brzozowy (naturalny zamiennik cukru do ciast lodów i napojów)

250 g
GOLD PACK
Chiny

Cena11,99 zł
47,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.07.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️ spełnia swoje zadanie.
26.03.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry zamiennik cukru
02.02.2026
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Żanetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Nina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
VOG
Marka:
GOLD PACK
EAN:
5902451108258
Cena za kg:
47,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
GOLD PACK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451108258

Produkty z kategorii Zamienniki cukru

4.9
z 34 opinii

28% taniej

BIG NATURE Ksylitol fiński (cukier brzozowy) 1 kg

BIG NATURE

Ksylitol fiński (cukier brzozowy)

1 kg
38,99 zł/kg
Cena promocyjna38,99 zł
53,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2028
5.0
z 31 opinii
GOLD PACK Ksylitol - cukier brzozowy (naturalny zamiennik cukru do ciast lodów i napojów) 250 g

GOLD PACK

Ksylitol - cukier brzozowy (naturalny zamiennik cukru do ciast lodów i napojów)

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2028
5.0
z 18 opinii
SANTINI Ksylitol - cukier brzozowy 250 g

SANTINI

Ksylitol - cukier brzozowy

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
5.0
z 3 opinii
NATURAL LIFE Ksylitol - fiński cukier brzozowy w saszetkach (40x5g) 200 g

NATURAL LIFE

Ksylitol - fiński cukier brzozowy w saszetkach (40x5g)

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027

Produkty marki GOLD PACK

5.0
z 23 opinii
GOLD PACK Erytrytol (naturalny zamiennik cukru do kawy ciast i deserów) 250 g

GOLD PACK

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru do kawy ciast i deserów)

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2028
5.0
z 19 opinii
GOLD PACK Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany drobny 1 kg

GOLD PACK

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany drobny

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
4.6
z 13 opinii
GOLD PACK Skórka pomarańczowa 100 g

GOLD PACK

Skórka pomarańczowa

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store