Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Grzyby
Suszone
Koźlarz
TAGROS Koźlarz krojony suszony
Koźlarz krojony suszony TAGROS 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 14 opinii

TAGROS Koźlarz krojony suszony

20 g
TAGROS

Cena7,99 zł
399,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.10.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️Grzyby bez zbędnych okruchów.
11.12.2025
0
0
Agniesza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.12.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
399,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
TAGROS
Marka:
TAGROS
EAN:
5905629085733
Cena za kg:
399,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
TAGROS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TAGROS
EAN:
5905629085733

Produkty z kategorii Koźlarz

4.7
z 14 opinii
TAGROS Koźlarz krojony suszony 20 g

TAGROS

Koźlarz krojony suszony

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
5.0
z 1 opinii
TAGROS Kurka suszona 40 g

TAGROS

Kurka suszona

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

Produkty marki TAGROS

5.0
z 28 opinii
TAGROS Podgrzybek krajowy suszony 20 g

TAGROS

Podgrzybek krajowy suszony

20 g
499,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 22 opinii
TAGROS Borowik krojony suszony 80 g

TAGROS

Borowik krojony suszony

80 g
437,38 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
4.6
z 19 opinii
TAGROS Borowik krojony suszony 20 g

TAGROS

Borowik krojony suszony

20 g
499,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
TAGROS Kurka suszona 40 g

TAGROS

Kurka suszona

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.7
z 30 opinii
TAGROS Podgrzybek suszony sznur 50 g

TAGROS

Podgrzybek suszony sznur

50 g
499,80 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store