Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Ocet
Jabłkowy
BRIVIO Ocet jabłowy (filtrowany) BIO
Ocet jabłowy (filtrowany) BIO BRIVIO 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 24 opinii

BRIVIO Ocet jabłowy (filtrowany) BIO

500 ml
BRIVIO
Włochy

Cena9,99 zł
19,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2030
Dostępne warianty
BRIVIO Ocet jabłkowy (niefiltrowany) BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
TADEUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Szczera odpowiedź jest możliwa dopiero jak zacznę używać pierwszy raz zamówiłem butelka z octem przybyła za kilka dni jak będę używał będę mógł ocenić jakość
12.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość i dobra cena
28.11.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Ireneusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Ireneusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
BRIVIO
EAN:
8006355010222
Cena za kg:
19,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
BRIVIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8006355010222

Produkty z kategorii Jabłkowy

5.0
z 24 opinii
BRIVIO Ocet jabłowy (filtrowany) BIO 500 ml

BRIVIO

Ocet jabłowy (filtrowany) BIO

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 42 opinii
BRIVIO Ocet jabłkowy (niefiltrowany) BIO 500 ml

BRIVIO

Ocet jabłkowy (niefiltrowany) BIO

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 72 opinii
KAMIS Ocet jabłkowy (z polskich jabłek) 250 ml

KAMIS

Ocet jabłkowy (z polskich jabłek)

250 ml
39,96 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 45 opinii
PONTI Ocet jabłkowy 500 ml

PONTI

Ocet jabłkowy

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
BIO PLANET Ocet jabłkowy niefiltrowany 5% BIO 500 ml

BIO PLANET

Ocet jabłkowy niefiltrowany 5% BIO

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2029

Produkty marki BRIVIO

5.0
z 42 opinii
BRIVIO Ocet jabłkowy (niefiltrowany) BIO 500 ml

BRIVIO

Ocet jabłkowy (niefiltrowany) BIO

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store