Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Strefa bezalkoholowa
Wino bezalkoholowe musujące
Różowe
Półwytrawne
Nozeco Nozeco Rose bezalkoholowe
Nozeco Rose bezalkoholowe Nozeco 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
3.3
z 3 opinii

Nozeco Nozeco Rose bezalkoholowe

Nozeco
200 ml
zawartość alkoholu: 0,5%
UE
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena14,99 zł
74,95 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
3.3
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
33%
4
33%
3
0%
2
0%
1
33%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztofa
zweryfikowano
Zgłaszam
Byłam przekonana ,że to 750ml bo na zdjęciu wygląda na dużą,także byłam zaskoczona i w smaku naprawdę średnie.
23.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Na oko 5 gwiazdek bo wygląda ładnie, nie wiem jeszcze jaki smak bo otworzę dopiero za pare dni. Dlatego na wszelki wypadek 4 gwiazdki.
17.01.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
Nozeco
EAN:
3500610157158
Cena za kg:
74,95 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
Nozeco
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
3500610157158

Produkty z kategorii Różowe

4.5
z 2 opinii
MIONETTO Rosé bezalkoholowe 750 ml

MIONETTO

Rosé bezalkoholowe

750 ml
45,32 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
JP CHENET Grenache-Cinsault bezalkoholowe 750 ml

JP CHENET

Grenache-Cinsault bezalkoholowe

750 ml
34,65 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Cena25,99 zł
Do koszyka
I AM NOT FULL Sparklin rose 750 ml

I AM NOT FULL

Sparklin rose

750 ml
59,99 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
Nozeco Rose bezalkoholowe 750 ml

Nozeco

Rose bezalkoholowe

750 ml
39,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
3.3
z 3 opinii
Nozeco Nozeco Rose bezalkoholowe 200 ml

Nozeco

Nozeco Rose bezalkoholowe

200 ml
74,95 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki Nozeco

5.0
z 3 opinii
Nozeco Nozeco bezalkoholowe 750 ml

Nozeco

Nozeco bezalkoholowe

750 ml
39,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
Nozeco Spritz bezalkoholowe 750 ml

Nozeco

Spritz bezalkoholowe

750 ml
39,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Nozeco Peach Bellini bezalkoholowe 750 ml

Nozeco

Peach Bellini bezalkoholowe

750 ml
39,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
Nozeco Rose bezalkoholowe 750 ml

Nozeco

Rose bezalkoholowe

750 ml
39,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
Nozeco Blanc bezalkoholowe 200 ml

Nozeco

Blanc bezalkoholowe

200 ml
74,95 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store