Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Papier i foremki do pieczenia
Papier do pieczenia
JAN NIEZBĘDNY Papier do pieczenia 8m
Papier do pieczenia 8m JAN NIEZBĘDNY 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 36 opinii

JAN NIEZBĘDNY Papier do pieczenia 8m

125 g
JAN NIEZBĘDNY

Cena8,69 zł
69,52 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żyj wygodniej! - nieważne, co pieczesz - papier się dostosuje! Odetnij tyle, ile potrzebujesz. Papier do pieczenia 8 m: - obustronnie silikonowany, więc ogranicza przypalenia - wygodny, bo zastępuje natłuszczanie - uniwersalny, bo sprawdzi się do potraw na słodko i słono! - długi na 8 metrów, szeroki na 38 cm Spróbuj! - przykryj ciasto, aby wyrosło bez przypalania... a potem zdejmij, by przypiec je z wierzchu! Technologia Multi-Bake Przedstawiam mój nowy, wyższej jakości papier do pieczenia z technologią Multi-bake. Możesz go użyć na różne sposoby. Nadaje się nie tylko do piekarnika, ale również do opiekacza, grilla kontaktowego, frytkownicy beztłuszczowej (Air Fryer), a nawet na patelnię czy do gotowania na parze. Papier pomoże ograniczyć czyszczenie Twojego urządzenia!


Cechy

papier w białym kolorze

piekarnik, opiekacz, grill elektryczny, patelnia, Air Fryer

doskonale zapobiega przywieraniu

nowa lepsza jakość*

*Wyższa jakość w porównaniu do poprzedniego papieru do pieczenia Jana Niezbędnego


JAN NIEZBĘDNY Papier do pieczenia 8m


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.02.2031

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
36 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Papier bez przygod. Skuteczny, mozna odciac taki kawalek, jai jest potrzebny.
06.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
sprawdza sie
19.02.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Viktoriia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Bernadeta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,52 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
SARANTIS
Marka:
JAN NIEZBĘDNY
EAN:
5900536359953
Cena za kg:
69,52 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
JAN NIEZBĘDNY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SARANTIS
EAN:
5900536359953

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Podczas użytkowania zalecam przykryć potrawą co najmniej 80 % powierzchni papieru. Nie używaj papieru w temperaturze wyższej niż 220℃ i unikaj bezpośredniego kontaktu z ogniem oraz elementami grzewczymi piekarnika. Papier może być używany w mikrofalówce. Używaj papieru zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia (np. frytkownicy beztłuszczowej). Uważaj na nożyk na opakowaniu.


Informacje producenta

Marka

Jan Niezbędny


Marka standaryzowana

MarkaJan Niezbędny

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Żyj wygodniej! - nieważne, co pieczesz - papier się dostosuje! Odetnij tyle, ile potrzebujesz. Papier do pieczenia 8 m: - obustronnie silikonowany, więc ogranicza przypalenia - wygodny, bo zastępuje natłuszczanie - uniwersalny, bo sprawdzi się do potraw na słodko i słono! - długi na 8 metrów, szeroki na 38 cm Spróbuj! - przykryj ciasto, aby wyrosło bez przypalania... a potem zdejmij, by przypiec je z wierzchu! Technologia Multi-Bake Przedstawiam mój nowy, wyższej jakości papier do pieczenia z technologią Multi-bake. Możesz go użyć na różne sposoby. Nadaje się nie tylko do piekarnika, ale również do opiekacza, grilla kontaktowego, frytkownicy beztłuszczowej (Air Fryer), a nawet na patelnię czy do gotowania na parze. Papier pomoże ograniczyć czyszczenie Twojego urządzenia!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Papier do pieczenia

Produkty z kategorii Papier do pieczenia

5.0
z 52 opinii
GOSIA Papier do pieczenia 8m 1 szt

GOSIA

Papier do pieczenia 8m

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2031
5.0
z 93 opinii
GOSIA Papier do pieczenia w arkuszach 38x42cm 16 szt. 1 szt

GOSIA

Papier do pieczenia w arkuszach 38x42cm 16 szt.

1 szt
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
5.0
z 13 opinii
GOSIA Papier do pieczenia 6m - automat 1 szt

GOSIA

Papier do pieczenia 6m - automat

1 szt
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2031
4.8
z 12 opinii
GOSIA Papier do pieczenia z nożykiem 1 szt

GOSIA

Papier do pieczenia z nożykiem

1 szt
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.9
z 45 opinii
viGO! Papier do pieczenia brązowy 20 arkuszy 38cm 42cm 1 szt

viGO!

Papier do pieczenia brązowy 20 arkuszy 38cm 42cm

1 szt
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 36 opinii
JAN NIEZBĘDNY Papier do pieczenia 8m 125 g

JAN NIEZBĘDNY

Papier do pieczenia 8m

125 g
69,52 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.9
z 15 opinii
ANNA ZARADNA Papier do pieczenia 8m box brąz 1 szt

ANNA ZARADNA

Papier do pieczenia 8m box brąz

1 szt
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2031
4.9
z 45 opinii
AMIGO Papier do pieczenia 6m 1 szt

AMIGO

Papier do pieczenia 6m

1 szt
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2031
4.8
z 8 opinii
GOSIA Wkłady do frytkownicy beztłuszczowej air fryer 16 cm 50 szt. 1 szt

GOSIA

Wkłady do frytkownicy beztłuszczowej air fryer 16 cm 50 szt.

1 szt
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.7
z 13 opinii
JAN NIEZBĘDNY Papier do pieczenia do air fryera 36 g

JAN NIEZBĘDNY

Papier do pieczenia do air fryera

36 g
263,61 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 84 opinii
JAN NIEZBĘDNY Papier do pieczenia multibake 16szt 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Papier do pieczenia multibake 16szt

1 szt
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2031
viGO! Kitchen box - zestaw produktów do kuchni 1 szt

viGO!

Kitchen box - zestaw produktów do kuchni

1 szt
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2030

Produkty marki JAN NIEZBĘDNY

4.9
z 231 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt.

1 szt
Cena promocyjna6,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2031
4.9
z 212 opinii
JAN NIEZBĘDNY Zmywak kuchenny 10 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Zmywak kuchenny 10 szt.

1 szt
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2030
4.9
z 227 opinii
JAN NIEZBĘDNY Zmywak kuchenny 5 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Zmywak kuchenny 5 szt.

1 szt
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
4.9
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 60l 20 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 60l 20 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 35l 30 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 35l 30 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.9
z 129 opinii
JAN NIEZBĘDNY Folia aluminiowa 20m 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Folia aluminiowa 20m

1 szt
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2031
4.9
z 47 opinii
JAN NIEZBĘDNY Rękawiczki nitrylowe M 50 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Rękawiczki nitrylowe M 50 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 94 opinii
JAN NIEZBĘDNY Ściereczki na rolce białe 50 szt 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Ściereczki na rolce białe 50 szt

1 szt
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
5.0
z 45 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 120l 8szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 120l 8szt.

1 szt
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 38 opinii
JAN NIEZBĘDNY Folia do żywności Easy 20m 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Folia do żywności Easy 20m

1 szt
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
4.9
z 23 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 120l 15 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 120l 15 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031
4.9
z 16 opinii
JAN NIEZBĘDNY Folia aluminiowa 50 m 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Folia aluminiowa 50 m

1 szt
Cena promocyjna26,99 zł
30,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
5.0
z 326 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 60l 10 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 60l 10 szt.

1 szt
friscontowa cena
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.9
z 51 opinii
JAN NIEZBĘDNY Zmywak falisty 4 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Zmywak falisty 4 szt.

1 szt
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.9
z 36 opinii
JAN NIEZBĘDNY Zmywak kuchenny DUO 5 szt 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Zmywak kuchenny DUO 5 szt

1 szt
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 66 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 20l 40 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 20l 40 szt.

1 szt
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store