Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Uroda i kolagen
BIG NATURE Suplements Kwas hialuronowy z kolagenem (120 tabl.) - suplement diety
Kwas hialuronowy z kolagenem (120 tabl.)   suplement diety Suplements BIG NATURE 48g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 8 opinii

BIG NATURE Suplements Kwas hialuronowy z kolagenem (120 tabl.) - suplement diety

48 g
BIG NATURE
Polska

Cena29,99 zł
624,79 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 16.10.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ANTONI
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Elisabet
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.12.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
624,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
48 g
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5905745621525
Cena za kg:
624,79 zł/kg
Waga:
48 g
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5905745621525

Produkty z kategorii Uroda i kolagen

4.8
z 8 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Uroda 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Uroda

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 1 opinii

29% taniej

LEVANN jA Suplement diety SKIN COLLAGEN - kolagen o sm. pomarańczowym (30 sasz.) 210 g

LEVANN jA

Suplement diety SKIN COLLAGEN - kolagen o sm. pomarańczowym (30 sasz.)

210 g
476,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
139,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii

31% taniej

ESSENSEY Kolagen rybi 10000 mg o sm. mango-pomarańcza - suplement diety 321 g

ESSENSEY

Kolagen rybi 10000 mg o sm. mango-pomarańcza - suplement diety

321 g
233,61 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna74,99 zł
107,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

31% taniej

ESSENSEY Kolagen rybi 10000 mg o sm. neutralnym - suplement diety 306 g

ESSENSEY

Kolagen rybi 10000 mg o sm. neutralnym - suplement diety

306 g
245,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna74,99 zł
107,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 6 opinii
COLLIBRE Shot kolagenowy BEAUTY 60 ml

COLLIBRE

Shot kolagenowy BEAUTY

60 ml
163,17 zł/l
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
ESSENSEY Kolagen forte (120 kaps.) - suplement diety 89 g

ESSENSEY

Kolagen forte (120 kaps.) - suplement diety

89 g
426,85 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
WELSOM Shot SKIN GLOW z koenzymem Q10 i kwasem hialuronowym - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot SKIN GLOW z koenzymem Q10 i kwasem hialuronowym - suplement diety

60 ml
99,83 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
BIG NATURE Suplements Kolagen (120 tabl) - suplement diety 48 g

BIG NATURE Suplements

Kolagen (120 tabl) - suplement diety

48 g
499,79 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
4.8
z 8 opinii
BIG NATURE Suplements Kwas hialuronowy z kolagenem (120 tabl.) - suplement diety 48 g

BIG NATURE Suplements

Kwas hialuronowy z kolagenem (120 tabl.) - suplement diety

48 g
624,79 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2027
ESSENSEY Kolagen+ (90 kaps.) - suplement diety 61 g

ESSENSEY

Kolagen+ (90 kaps.) - suplement diety

61 g
491,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
VISAXINUM Suplement diety dla młodzieży z cerą trądzikową (60 tabl.) 1 szt

VISAXINUM

Suplement diety dla młodzieży z cerą trądzikową (60 tabl.)

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
Novativ Biotyna MAX z cynkiem i krzemem - suplement diety (75 tabl.) 1 szt

Novativ

Biotyna MAX z cynkiem i krzemem - suplement diety (75 tabl.)

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
EATYX LABS Kolagen do picia (kuracja 30-dniowa) - suplement diety 1 l

EATYX LABS

Kolagen do picia (kuracja 30-dniowa) - suplement diety

1 l
249,99 zł/l
Cena249,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
ACTIVLAB PHARMA Skrzyp z biotyną (60 tabl.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Skrzyp z biotyną (60 tabl.) - suplement diety

1 szt
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
ACTIVLAB Flexivital Extra - suplement diety z kolagenem (60 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB

Flexivital Extra - suplement diety z kolagenem (60 kaps.)

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY Biotyna+skrzyp+cynk (90 kaps.) - suplement diety 63 g

ESSENSEY

Biotyna+skrzyp+cynk (90 kaps.) - suplement diety

63 g
444,29 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
ESSENSEY Kolagen Forte 12500 mg o sm. mango-pomarańcza - suplement diety 400 g

ESSENSEY

Kolagen Forte 12500 mg o sm. mango-pomarańcza - suplement diety

400 g
189,97 zł/kg
Cena75,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 103 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 82 opinii

27% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 30 opinii

22% taniej

BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 34 opinii

28% taniej

BIG NATURE Ksylitol fiński (cukier brzozowy) 1 kg

BIG NATURE

Ksylitol fiński (cukier brzozowy)

1 kg
38,99 zł/kg
Cena promocyjna38,99 zł
53,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2028
4.8
z 4 opinii

29% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
32,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 11 opinii

25% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store