Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania jednogarnkowe
Bigos
CHARSZNICA Bigos Wegański BIO
Bigos Wegański BIO CHARSZNICA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

CHARSZNICA Bigos Wegański BIO

500 g
CHARSZNICA
Polska

Cena15,69 zł
31,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony bigos wegański. Idealnie doprawiony (nie jest pikantny), lekko słodki.
25.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomity
08.01.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
CHARSZNICA
EAN:
5904261538263
Cena za kg:
31,38 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
CHARSZNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5904261538263

Produkty z kategorii Bigos

4.7
z 18 opinii
KUCHNIA KACHNY Bigos 500 g

KUCHNIA KACHNY

Bigos

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 5 opinii
PUDLISZKI Bigos z mięsem i kiełbasą 450 g

PUDLISZKI

Bigos z mięsem i kiełbasą

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027
5.0
z 9 opinii
CHARSZNICA Bigos Wegański BIO 500 g

CHARSZNICA

Bigos Wegański BIO

500 g
31,38 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store