Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Szampony
PRO SPORT JUNIOR Szampon z odżywką
Szampon z odżywką PRO SPORT JUNIOR 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

PRO SPORT JUNIOR Szampon z odżywką

400 ml
PRO SPORT JUNIOR
Polska

Cena10,99 zł
27,47 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,47 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
TGTRUST SPÓŁKA Z OGR
Marka:
PRO SPORT JUNIOR
EAN:
7333208151506
Cena za kg:
27,47 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
PRO SPORT JUNIOR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TGTRUST SPÓŁKA Z OGR
EAN:
7333208151506

Produkty z kategorii Szampony

5.0
z 3 opinii
YOPE Ultradelikatny szampon do wrażliwej skóry dla dzieci 300 ml

YOPE

Ultradelikatny szampon do wrażliwej skóry dla dzieci

300 ml
49,97 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon do włosów nawilżający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon do włosów nawilżający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Shiny Drops Szampon 500 ml

JOHNSONS® Shiny Drops

Szampon

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2028
4.7
z 3 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon wzmacniający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon wzmacniający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 3 opinii
BAMBINO Szampon dla dzieci 400 ml

BAMBINO

Szampon dla dzieci

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
5.0
z 3 opinii
PRO SPORT JUNIOR Szampon z odżywką 400 ml

PRO SPORT JUNIOR

Szampon z odżywką

400 ml
27,47 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Strength Drops Szampon 500 ml

JOHNSONS® Strength Drops

Szampon

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2028
5.0
z 1 opinii
NIVEA Baby Szampon łagodna pielęgnacja 200 ml

NIVEA Baby

Szampon łagodna pielęgnacja

200 ml
109,95 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2030
JOHNSONS® Baby Szampon Refill 1 l

JOHNSONS® Baby

Szampon Refill

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.7
z 7 opinii
JOHNSONS® BABY Szampon dla dzieci 500 ml

JOHNSONS® BABY

Szampon dla dzieci

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029
5.0
z 1 opinii
BAMBINO Dzieciaki Szampon Bolek i Lolek 400 ml

BAMBINO Dzieciaki

Szampon Bolek i Lolek

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki PRO SPORT JUNIOR

5.0
z 2 opinii
PRO SPORT JUNIOR Żel pod prysznic i płyn do kąpieli dla dzieci 400 ml

PRO SPORT JUNIOR

Żel pod prysznic i płyn do kąpieli dla dzieci

400 ml
28,88 zł/l
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 2 opinii
PRO SPORT JUNIOR Łagodny lakier do włosów o zapachu bananowego smoothie 200 ml

PRO SPORT JUNIOR

Łagodny lakier do włosów o zapachu bananowego smoothie

200 ml
54,95 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store