Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Karmelowe, kawowe, toffi
<500 ml
NICK'S Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru
Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru NICK'S 473ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 30 opinii

NICK'S Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru

473 ml
NICK'S
Litwa

Cena22,99 zł
48,60 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Dostępne warianty
NICK'S Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
Nadia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
48,60 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
473 ml
Dostawca:
KS DISTRIBUTION SPÓŁ
Marka:
NICK'S
EAN:
7350104400934
Cena za kg:
48,60 zł/l
Pojemność:
473 ml
Marka:
NICK'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KS DISTRIBUTION SPÓŁ
EAN:
7350104400934

Produkty z kategorii <500 ml

5.0
z 67 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody o smaku słonego karmelu 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody o smaku słonego karmelu

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 8 opinii

15% taniej

BEN&JERRY'S Sundae Dulce De-lish Lody 427 ml

BEN&JERRY'S

Sundae Dulce De-lish Lody

427 ml
67,89 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 23 opinii
NICK'S Lody słony karmel bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody słony karmel bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 25 opinii
NICK'S Lody ciasteczkowe z kawałkami karmelu i polewą karmelową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody ciasteczkowe z kawałkami karmelu i polewą karmelową bez cukru

473 ml
48,39 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 166 opinii
GRYCAN Lody Cafe Latte 500 ml

GRYCAN

Lody Cafe Latte

500 ml
35,98 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.8
z 27 opinii
NICK'S Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 26 opinii
NICK'S Lody czekoladowe z polewą czekoladową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody czekoladowe z polewą czekoladową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 30 opinii
NICK'S Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 29 opinii
NICK'S Lody waniliowe z płatkami z białej czekolady i polewą truskawkową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe z płatkami z białej czekolady i polewą truskawkową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 15 opinii
NICK'S Lody waniliowe bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 13 opinii
NICK'S Lody orzechowe z płatkami czekoladowymi i polewą z orzechów ziemnych 473 ml

NICK'S

Lody orzechowe z płatkami czekoladowymi i polewą z orzechów ziemnych

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 14 opinii
BEN&JERRY'S Lody Churrifically Churros-y 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Churrifically Churros-y

465 ml
73,10 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 5 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe salted caramel & almond 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe salted caramel & almond

208 ml
153,80 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Produkty marki NICK'S

5.0
z 9 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej

40 g
216,25 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 6 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym

40 g
217,25 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 8 opinii
NICK'S Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej

40 g
112,25 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton migdałowy z czekoladą 40 g

NICK'S

Baton migdałowy z czekoladą

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.8
z 23 opinii
NICK'S Lody słony karmel bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody słony karmel bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 25 opinii
NICK'S Lody ciasteczkowe z kawałkami karmelu i polewą karmelową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody ciasteczkowe z kawałkami karmelu i polewą karmelową bez cukru

473 ml
48,39 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 4 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi

28 g
160,36 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 10 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami

28 g
178,21 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 7 opinii
NICK'S Baton czekoladowy ze słoną chrupką 32 g

NICK'S

Baton czekoladowy ze słoną chrupką

32 g
179,69 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Wafelek czekoladowy w polewie 35 g

NICK'S

Wafelek czekoladowy w polewie

35 g
148,29 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.8
z 27 opinii
NICK'S Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 26 opinii
NICK'S Lody czekoladowe z polewą czekoladową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody czekoladowe z polewą czekoladową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 15 opinii
NICK'S Lody waniliowe bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 29 opinii
NICK'S Lody waniliowe z płatkami z białej czekolady i polewą truskawkową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe z płatkami z białej czekolady i polewą truskawkową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store