Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Karmelowe, kawowe, toffi
500 - 1000 ml
GELATO D'ITALIA Lody tiramisu 2 szt.
Lody tiramisu 2 szt. GELATO D'ITALIA 360ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 54 opinii

GELATO D'ITALIA Lody tiramisu 2 szt.

360 ml
GELATO D'ITALIA
Włochy

Cena16,99 zł
47,19 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt.
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
54 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
deser lodowy jest smaczny, ale baaardzo słodki, proszę zwrócić uwagę na skład
11.06.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze z mozliwych lodów, choć nie tanie. Ale w świetnych, szklanych pucharkó, więc warto zapłacić więcej. Szkoda, że wciąz pakowane jak... ziemniaki wrzucone między marchew, mimo mojego monitowania niedawno, że dostałam rozbite całe szkło i mocno zraniłam się w dłoń. Cóż, widać nikt tego nie czyta. Wbrew pozorom.
30.04.2026
2
1
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
17.03.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna lody w fajnym pucharku, wygodne opakowanie i dobra porcja
31.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne lody. Duży plus za szklane opakowanie.
22.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,19 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
360 ml
Dostawca:
MARCIN GOŹLIŃSKI GOM
Marka:
GELATO D'ITALIA
EAN:
8004362001448
Cena za kg:
47,19 zł/l
Pojemność:
360 ml
Marka:
GELATO D'ITALIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MARCIN GOŹLIŃSKI GOM
EAN:
8004362001448

Produkty z kategorii 500 - 1000 ml

Produkty marki GELATO D'ITALIA

4.9
z 44 opinii
GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody amarena 2 szt.

360 ml
47,19 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.9
z 20 opinii
GELATO D'ITALIA Lody truskawkowe 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody truskawkowe 2 szt.

360 ml
47,19 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store