Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Owocowe mleczne
500 - 1000 ml
GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt.
Lody amarena 2 szt. GELATO D'ITALIA 360ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 44 opinii

GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt.

360 ml
GELATO D'ITALIA
Włochy

Cena16,99 zł
47,19 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.06.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
2%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę dobre lekkie lody włoskie
26.07.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne lody, fajne opakowanie
04.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu dobre lody, dobre w smaku bo skład taki sobie, dużo tych E... ale czasem można zgrzeszyć ;-)
25.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, ale skład budzi wątpliwości.
22.06.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak, szklane opakowanie
17.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lody przepyszne. Duży plus za szklane opakowanie.
22.08.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo podoba mi się estetyczne opakowanie, co do jakości produktu to trudno się wypowiedzieć ponieważ jeszcze nie konsumowałam
05.08.2025
0
1
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Roberto
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,19 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
360 ml
Dostawca:
MARCIN GOŹLIŃSKI GOM
Marka:
GELATO D'ITALIA
EAN:
8004362001424
Cena za kg:
47,19 zł/l
Pojemność:
360 ml
Marka:
GELATO D'ITALIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MARCIN GOŹLIŃSKI GOM
EAN:
8004362001424

Produkty z kategorii 500 - 1000 ml

4.9
z 89 opinii
GRYCAN Lody Truskawkowe 500 ml

GRYCAN

Lody Truskawkowe

500 ml
35,98 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.9
z 44 opinii
GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody amarena 2 szt.

360 ml
47,19 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027

Produkty marki GELATO D'ITALIA

4.9
z 54 opinii
GELATO D'ITALIA Lody tiramisu 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody tiramisu 2 szt.

360 ml
47,19 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 20 opinii
GELATO D'ITALIA Lody truskawkowe 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody truskawkowe 2 szt.

360 ml
47,19 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store