Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania jednogarnkowe
Risotto, kaszotto
GAPA Risotto z dynią pomarańczą i parmezanem BIO
Risotto z dynią pomarańczą i parmezanem BIO GAPA 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

GAPA Risotto z dynią pomarańczą i parmezanem BIO

450 g
GAPA
Polska

Cena33,99 zł
75,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Cudowne risotto o pięknym pomarańczowym kolorze, kremowe i harmonijne, które otula i daje przyjemną sytość – prawdziwe comfort food
09.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Ołena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
75,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
GAPA
EAN:
5907080467004
Cena za kg:
75,53 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
GAPA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907080467004

Produkty z kategorii Risotto, kaszotto

5.0
z 6 opinii
GAPA Risotto z dynią pomarańczą i parmezanem BIO 450 g

GAPA

Risotto z dynią pomarańczą i parmezanem BIO

450 g
75,53 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka

Produkty marki GAPA

4.8
z 12 opinii
GAPA Karaibskie curry z ananasem i cukinią BIO 450 g

GAPA

Karaibskie curry z ananasem i cukinią BIO

450 g
77,76 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
GAPA Krem ze świeżych ogórków BIO 450 g

GAPA

Krem ze świeżych ogórków BIO

450 g
66,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
GAPA Krem z trzech dyń (piżmowej longa di Napoli i hokkaido) BIO 450 g

GAPA

Krem z trzech dyń (piżmowej longa di Napoli i hokkaido) BIO

450 g
66,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
GAPA Libańska zupa soczewicowa BIO 450 g

GAPA

Libańska zupa soczewicowa BIO

450 g
66,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
GAPA Ratatouille z Paryża BIO 450 g

GAPA

Ratatouille z Paryża BIO

450 g
75,53 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
GAPA Krupnik z kaszą orkiszową na boczniakach BIO 450 g

GAPA

Krupnik z kaszą orkiszową na boczniakach BIO

450 g
59,98 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store