Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Owoce morza
MSDM Paski kalmara z chili
Paski kalmara z chili MSDM 36g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 2 opinii

MSDM Paski kalmara z chili

36 g
MSDM
Chiny

Cena11,99 zł
333,06 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 08.04.2027
Dostępne warianty
MSDM Paski kalmara
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1008.00 kJ
12.0%
Wartość energetyczna (kcal)
239.00 kcal
12.0%
Tłuszcz (g)
1.20 g
1.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
37.90 g
14.6%
w tym cukry (g)
19.10 g
21.2%
Białko (g)
23.10 g
46.2%
Sól (g)
7.70 g
128.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.05.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
333,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
36 g
Dostawca:
NICKAL
Marka:
MSDM
EAN:
4260147170349
Cena za kg:
333,06 zł/kg
Waga:
36 g
Marka:
MSDM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NICKAL
EAN:
4260147170349

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Produkt do bezpośredniego spożycia.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane w polu kodowym z tyłu opakowania. Warunki przechowywania: od -18 °C do +25 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C -18

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Informacje producenta

Marka

MSDM


Marka standaryzowana

MarkaMSDM

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Podzielony opis produktu

Functional Name Paski kalmara solone suszone pikant

Produkty z kategorii Owoce morza

4.9
z 56 opinii
AAKERMAN Pasta kawiorowa z koperkiem 100 g

AAKERMAN

Pasta kawiorowa z koperkiem

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
12,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 20 opinii
AAKERMAN Kawior Czarny Capelin 100 g

AAKERMAN

Kawior Czarny Capelin

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.9
z 21 opinii
AAKERMAN Kawior Czarwony Capelin 100 g

AAKERMAN

Kawior Czarwony Capelin

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.9
z 38 opinii
VOMOND Imitacja kawioru z Łososia 200 g

VOMOND

Imitacja kawioru z Łososia

200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027
4.9
z 19 opinii
AAKERMAN Kawior Królewski Lumpfish 50 g

AAKERMAN

Kawior Królewski Lumpfish

50 g
559,80 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.9
z 8 opinii
AAKERMAN Małże Marynowane 350 g

AAKERMAN

Małże Marynowane

350 g
57,11 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2028
4.9
z 19 opinii
AAKERMAN Małże w Sosie Katalonskim 350 g

AAKERMAN

Małże w Sosie Katalonskim

350 g
57,11 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
4.9
z 13 opinii
AAKERMAN Małże w Białym Winie 350 g

AAKERMAN

Małże w Białym Winie

350 g
57,11 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
4.7
z 7 opinii
LEMBERG Kawior z pstrąga 90 g

LEMBERG

Kawior z pstrąga

90 g
555,44 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
AAKERMAN Małże Wędzone w oleju 200 g

AAKERMAN

Małże Wędzone w oleju

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
4.5
z 4 opinii
MSDM Anchois 36 g

MSDM

Anchois

36 g
276,39 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.5
z 2 opinii
MSDM Paski kalmara z chili 36 g

MSDM

Paski kalmara z chili

36 g
333,06 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
4.5
z 4 opinii
MSDM Paski kalmara 36 g

MSDM

Paski kalmara

36 g
333,06 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.4
z 16 opinii
FRISCO FISH Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g)

~250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.6
z 5 opinii
PLAZA DEL SOL Małże marynowane 115 g

PLAZA DEL SOL

Małże marynowane

115 g
159,91 zł/kg
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
PLAZA DEL SOL Kalmary w sosie własnym (kawałki) 115 g

PLAZA DEL SOL

Kalmary w sosie własnym (kawałki)

115 g
121,65 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

Produkty marki MSDM

4.5
z 4 opinii
MSDM Anchois 36 g

MSDM

Anchois

36 g
276,39 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.5
z 4 opinii
MSDM Paski kalmara 36 g

MSDM

Paski kalmara

36 g
333,06 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store