Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kaszki i kleiki
Kaszki od 8 miesiąca
BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO Owoce z kaszką mango banan jogurt po 8 miesiącu
Owoce z kaszką mango banan jogurt po 8 miesiącu DRUGIE ŚNIADANKO BOBOVITA 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO Owoce z kaszką mango banan jogurt po 8 miesiącu

100 g
BOBOVITA
Polska

Cena6,35 zł
63,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Drugie Śniadanko Owoce z kaszką gwarantujemy!!! Owoce i zboża w musach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Możesz mieć pewność, że owoce i zboża w musach BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. jabłko + mango + jogurt + banan + kaszka orkiszowa i owsiana + witamina C Źródło błonnika Bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry) Zgodnie z przepisami prawa, żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Dla zdrowia dziecka istotna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Drugie półrocze życia przygotowuje Twojego maluszka do regularnego spożywania 5 posiłków dziennie. Produkt dla niemowląt i małych dzieci.


Cechy

z kaszką orkiszową i owsianą

bez dodatku cukru

źródło błonnika


BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO Owoce z kaszką mango banan jogurt po 8 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 23.10.2026
Dostępne warianty
BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO Owoce z kaszką jabłko gruszka pomarańcza po 6 miesiącu
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
302.00 kJ
3.6%
Wartość energetyczna (kcal)
72.00 kcal
3.6%
Tłuszcz (g)
1.30 g
1.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
9.00 g
10.0%
Błonnik (g)
1.80 g
Białko (g)
1.30 g
2.6%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Witamina C (mg)
20.00 mg
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
63,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BOBOVITA
EAN:
5900852068126
Cena za kg:
63,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BOBOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
5900852068126

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywanie i przygotowanie: przed otwarciem przechowuj produkt w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu zamkniętą tubkę możesz przechowywać w lodówce przez 24 godziny pod warunkiem, że dziecko nie jadło bezpośrednio z tubki. Nie używaj produktu, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Należy przestrzegać instrukcji właściwego przygotowania. Wymieszaj produkt w tubce przed podaniem. Wyciśnij zawartość tubki do miseczki lub bezpośrednio na łyżeczkę. Dziecko powyżej 12. miesiąca życia może jeść produkt bezpośrednio z tubki wyłącznie pod opieką dorosłego. Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk na dole opakowania.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

8


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Zakrętkę z opakowania należy trzymać poza zasięgiem dziecka.


Informacje producenta

Marka

BoboVita


Marka standaryzowana

MarkaBoboVita

Podmarka

Podmarka Drugie Śniadanko


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot


Opis produktu

Drugie Śniadanko Owoce z kaszką gwarantujemy!!! Owoce i zboża w musach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Możesz mieć pewność, że owoce i zboża w musach BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. jabłko + mango + jogurt + banan + kaszka orkiszowa i owsiana + witamina C Źródło błonnika Bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry) Zgodnie z przepisami prawa, żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Dla zdrowia dziecka istotna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Drugie półrocze życia przygotowuje Twojego maluszka do regularnego spożywania 5 posiłków dziennie. Produkt dla niemowląt i małych dzieci.


Oświadczenia żywieniowe

Źródło błonnika

Bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry)


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Owoce z kaszką

Wariant mango banan jogurt po 8 miesiącu

Produkty z kategorii Kaszki od 8 miesiąca

5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
GERBER GRAIN&GROW Kaszka owsiano-pszenna mleczna banan jabłko mango po 8 miesiącu 200 g

GERBER GRAIN&GROW

Kaszka owsiano-pszenna mleczna banan jabłko mango po 8 miesiącu

200 g
62,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 11 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.8
z 9 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna 7 zbóż zbożowo-owsiana truskawka-banan od 8 miesiąca 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna 7 zbóż zbożowo-owsiana truskawka-banan od 8 miesiąca

210 g
66,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna 7 zbóż jabłko-śliwka od 8 miesiąca 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna 7 zbóż jabłko-śliwka od 8 miesiąca

210 g
66,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna 7 zbóż zbożowo-jaglana owocowa od 8 miesiąca 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna 7 zbóż zbożowo-jaglana owocowa od 8 miesiąca

210 g
66,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO Owoce z kaszką mango banan jogurt po 8 miesiącu 100 g

BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO

Owoce z kaszką mango banan jogurt po 8 miesiącu

100 g
63,50 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
HOLLE Kaszka musli z Cornflakes i owocami bezmleczna po 10 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka musli z Cornflakes i owocami bezmleczna po 10 miesiącu BIO

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Musli z płatkami kukurydzianymi bez dodatku cukru od 10 miesiąca BIO 250 g

HOLLE

Musli z płatkami kukurydzianymi bez dodatku cukru od 10 miesiąca BIO

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Porcja zbóż Delikatna mleczna owsianka z ryżem mango-marakuja-banan po 8 miesiącu 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Porcja zbóż Delikatna mleczna owsianka z ryżem mango-marakuja-banan po 8 miesiącu

210 g
66,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 7 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka bezmleczna 7 zbóż jagoda-jeżyna jabłko po 8 miesiącu 170 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka bezmleczna 7 zbóż jagoda-jeżyna jabłko po 8 miesiącu

170 g
64,65 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka bezmleczna 7 zbóż zbożowo-jaglana od 8 miesiąca 170 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka bezmleczna 7 zbóż zbożowo-jaglana od 8 miesiąca

170 g
64,65 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027

Produkty marki BOBOVITA

5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 10 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.8
z 4 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 7 opinii
BOBOVITA Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 11 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Rosołek z cielęciny z ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Rosołek z cielęciny z ryżem - po 6 miesiącu

190 g
23,63 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
BOBOVITA Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store