Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy rybne
Tuńczyk
CALVO Tuńczyk w sosie własny 3-pack (3x80g)
Tuńczyk w sosie własny 3 pack (3x80g) CALVO 240g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 52 opinii

CALVO Tuńczyk w sosie własny 3-pack (3x80g)

240 g
CALVO
Hiszpania

Cena14,99 zł
62,46 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Mięso z tuńczyka to doskonałe źródło łatwo przyswajalnego białka, witamin A i D, a także kwasów tłuszczowych omega-3. Na jego bazie można przygotować wiele smacznych potraw, dlatego też łatwość przyrządzenia, dostępność i prostota stanowią o kolejnych atutach tego produktu. Mając pod ręką CALVO tuńczyka w sosie własnym mogą Państwo przygotować błyskawiczną sałatkę na zimno, ale również spaghetti, czy pastę z dodatkiem ulubionych warzyw i ziół. Osoby zapracowane mogą rozkoszować się smakiem tuńczyka w sosie własnym jedząc go prosto z puszki. Ten gatunek ryby należy do lekkostrawnych i małokalorycznych produktów, dlatego mogą go spożywać również osoby będące na diecie.

CALVO Tuńczyk w sosie własny 3-pack (3x80g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.09.2029
Dostępne warianty
CALVO Tuńczyk w sosie pomidorowym 3-pack (3x80g)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
412.00 kJ
4.9%
Wartość energetyczna (kcal)
97.00 kcal
4.9%
Tłuszcz (g)
0.90 g
1.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
22.00 g
44.0%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
04.05.2026
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i nie drogie
06.12.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Cena za wysoka
22.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
62,46 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
240 g
Dostawca:
MEDIFOODS
Marka:
CALVO
EAN:
8410090610638
Cena za kg:
62,46 zł/kg
Waga:
240 g
Marka:
CALVO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MEDIFOODS
EAN:
8410090610638

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Spożyć bezpośrednio po otwarciu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 h.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Spożyć bezpośrednio po otwarciu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 3 x 80 g e Masa netto ryby po odsączeniu: 3 x 56 g


Informacje producenta

Marka

Calvo


Marka standaryzowana

MarkaCalvo

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot


O marce

Bogaty asortyment wyselekcjonowanego tuńczyka w puszkach, który sprosta wymaganiom konsumentów o różnych dietach. Sekret Calvo tkwi w szlachetnym, dobrze przetworzonym i oczyszczonym surowcu. Oprócz tuńczyka, Calvo oferuje również owoce morza, takie jak sardynki czy małże, ale także sałatki z tuńczyka.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Tuńczyk

Wariant w sosie własnym


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Hiszpanii
Obszar połowu ryb:Poławiane w morzu. Obszar połowu: Ocean Spokojny (FAO 71, 77, 81, 87), Ocean Indyjski (FAO 51, 57), Ocean Atlantycki (FAO 34, 41, 47)
Metoda połowu ryb:okrężnica

Produkty z kategorii Tuńczyk

4.9
z 31 opinii

18% taniej

CALVO Tuńczyk w sosie własnym 160 g

CALVO

Tuńczyk w sosie własnym

160 g
49,94 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2029
5.0
z 13 opinii
CALVO Tuńczyk jednolity w sosie własnym 170 g

CALVO

Tuńczyk jednolity w sosie własnym

170 g
41,12 zł/kg
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2029
4.9
z 14 opinii
CALVO Tuńczyk w oleju słonecznikowym 3-pack (3x65g) 195 g

CALVO

Tuńczyk w oleju słonecznikowym 3-pack (3x65g)

195 g
76,87 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2029
4.8
z 14 opinii
Nowość
CALVO Tuńczyk w oleju słonecznikowym 160 g

CALVO

Tuńczyk w oleju słonecznikowym

160 g
49,94 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 10 opinii
CALVO Tuńczyk jednolity w oleju słonecznikowym 160 g

CALVO

Tuńczyk jednolity w oleju słonecznikowym

160 g
43,69 zł/kg
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2030
5.0
z 22 opinii
CALVO Tuńczyk w sosie pomidorowym 160 g

CALVO

Tuńczyk w sosie pomidorowym

160 g
60,56 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2029
5.0
z 7 opinii
PAN DO MAR Tuńczyk bonito w sosie własnym 120 g

PAN DO MAR

Tuńczyk bonito w sosie własnym

120 g
123,25 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2029
5.0
z 6 opinii
PAN DO MAR Tuńczyk bonito w ekologicznej oliwie z oliwek EV 120 g

PAN DO MAR

Tuńczyk bonito w ekologicznej oliwie z oliwek EV

120 g
141,58 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2029
5.0
z 62 opinii
RIO MARE Tuńczyk w oliwie z oliwek 160 g

RIO MARE

Tuńczyk w oliwie z oliwek

160 g
87,44 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2030
4.9
z 52 opinii
CALVO Tuńczyk w sosie własny 3-pack (3x80g) 240 g

CALVO

Tuńczyk w sosie własny 3-pack (3x80g)

240 g
62,46 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2029
4.9
z 17 opinii
CALVO Tuńczyk w sosie pomidorowym 3-pack (3x80g) 240 g

CALVO

Tuńczyk w sosie pomidorowym 3-pack (3x80g)

240 g
71,63 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2029
5.0
z 45 opinii
CALVO Tuńczyk w oliwie z oliwek 160 g

CALVO

Tuńczyk w oliwie z oliwek

160 g
62,44 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2029
5.0
z 43 opinii
RIO MARE Tuńczyk w sosie własnym 160 g

RIO MARE

Tuńczyk w sosie własnym

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.8
z 29 opinii
RIO MARE Paté Pasztet z tuńczyka z papryką 115 g

RIO MARE Paté

Pasztet z tuńczyka z papryką

115 g
123,91 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2028
4.9
z 33 opinii
RIO MARE Paté Pasztet z tuńczyka z oliwkami 115 g

RIO MARE Paté

Pasztet z tuńczyka z oliwkami

115 g
123,91 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2028
4.9
z 163 opinii
LISNER Tuńczyk w kawałkach w oleju roślinnym 170 g

LISNER

Tuńczyk w kawałkach w oleju roślinnym

170 g
45,00 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 398 opinii
LISNER Tuńczyk w kawałkach w sosie własnym 170 g

LISNER

Tuńczyk w kawałkach w sosie własnym

170 g
48,18 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 71 opinii
LISNER Tuńczyk - stek z kroplą sosu własnego 120 g

LISNER

Tuńczyk - stek z kroplą sosu własnego

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 66 opinii
LISNER Tuńczyk - stek z kroplą oleju 120 g

LISNER

Tuńczyk - stek z kroplą oleju

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2029
4.9
z 34 opinii
GRAAL Tuńczyk - kawałki w sosie własnym 170 g

GRAAL

Tuńczyk - kawałki w sosie własnym

170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2028
4.9
z 26 opinii
GRAAL Tuńczyk - kawałki w oleju roślinnym 170 g

GRAAL

Tuńczyk - kawałki w oleju roślinnym

170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2029
4.9
z 37 opinii
CALVO Tuńczyk w oliwie z oliwek 3-pack (3x65g) 195 g

CALVO

Tuńczyk w oliwie z oliwek 3-pack (3x65g)

195 g
117,90 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2029
5.0
z 71 opinii
RIO MARE Tuńczyk w oliwie z oliwek 3-pack (3x80g) 240 g

RIO MARE

Tuńczyk w oliwie z oliwek 3-pack (3x80g)

240 g
91,46 zł/kg
Cena21,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
5.0
z 23 opinii
RIO MARE Tuńczyk w sosie własnym 3-pack (3x80g) 240 g

RIO MARE

Tuńczyk w sosie własnym 3-pack (3x80g)

240 g
91,46 zł/kg
Cena21,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 36 opinii
GRAAL MEXICANA Tuńczyk z warzywami 280 g

GRAAL

MEXICANA Tuńczyk z warzywami

280 g
32,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 26 opinii
GRAAL AMERICANA Tuńczyk z warzywami 280 g

GRAAL

AMERICANA Tuńczyk z warzywami

280 g
29,11 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 3 opinii
DELICIUS Tuńczyk w oliwie z oliwek 3-pack (3x70g) 210 g

DELICIUS

Tuńczyk w oliwie z oliwek 3-pack (3x70g)

210 g
113,29 zł/kg
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029

Produkty marki CALVO

4.9
z 31 opinii

18% taniej

CALVO Tuńczyk w sosie własnym 160 g

CALVO

Tuńczyk w sosie własnym

160 g
49,94 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2029
5.0
z 13 opinii
CALVO Tuńczyk jednolity w sosie własnym 170 g

CALVO

Tuńczyk jednolity w sosie własnym

170 g
41,12 zł/kg
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2029
4.9
z 14 opinii
CALVO Tuńczyk w oleju słonecznikowym 3-pack (3x65g) 195 g

CALVO

Tuńczyk w oleju słonecznikowym 3-pack (3x65g)

195 g
76,87 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2029
4.8
z 14 opinii
Nowość
CALVO Tuńczyk w oleju słonecznikowym 160 g

CALVO

Tuńczyk w oleju słonecznikowym

160 g
49,94 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 10 opinii
CALVO Tuńczyk jednolity w oleju słonecznikowym 160 g

CALVO

Tuńczyk jednolity w oleju słonecznikowym

160 g
43,69 zł/kg
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2030
4.9
z 31 opinii
CALVO Sardynki w oleju słonecznikowym 115 g

CALVO

Sardynki w oleju słonecznikowym

115 g
65,13 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2029
5.0
z 22 opinii
CALVO Tuńczyk w sosie pomidorowym 160 g

CALVO

Tuńczyk w sosie pomidorowym

160 g
60,56 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2029
4.9
z 17 opinii
CALVO Tuńczyk w sosie pomidorowym 3-pack (3x80g) 240 g

CALVO

Tuńczyk w sosie pomidorowym 3-pack (3x80g)

240 g
71,63 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2029
5.0
z 45 opinii
CALVO Tuńczyk w oliwie z oliwek 160 g

CALVO

Tuńczyk w oliwie z oliwek

160 g
62,44 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2029
4.9
z 37 opinii
CALVO Tuńczyk w oliwie z oliwek 3-pack (3x65g) 195 g

CALVO

Tuńczyk w oliwie z oliwek 3-pack (3x65g)

195 g
117,90 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2029
4.7
z 20 opinii
CALVO Sałatka meksykańska z tuńczykiem 150 g

CALVO

Sałatka meksykańska z tuńczykiem

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2029
5.0
z 4 opinii
CALVO Sałatka z tuńczykiem i makaronem 140 g

CALVO

Sałatka z tuńczykiem i makaronem

140 g
64,21 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store