Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Świece i zapachy
Patyczki zapachowe
BIG NATURE Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Dior Sauvage
Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Dior Sauvage BIG NATURE 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Dior Sauvage

200 ml
BIG NATURE
Chiny

Cena63,69 zł
318,45 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.12.2030
Parametry
Cena za kg:
318,45 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5905745622096
Cena za kg:
318,45 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5905745622096

Produkty z kategorii Patyczki zapachowe

4.8
z 4 opinii

29% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
32,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
5.0
z 7 opinii

21% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy Soczysta Piwonia 50 g

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy Soczysta Piwonia

50 g
459,80 zł/kg
Cena promocyjna22,99 zł
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 6 opinii
BIG NATURE Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Dior Sauvage 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Dior Sauvage

50 ml
647,00 zł/l
Cena32,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
3.0
z 1 opinii
BIG NATURE Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Black Opium 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Black Opium

50 ml
649,80 zł/l
Cena32,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
5.0
z 2 opinii
BIG NATURE Dyfuzor zapachowy Fresh Garden 100 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy Fresh Garden

100 ml
449,90 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2031
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Dyfuzor zapachowy Wanilia 100 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy Wanilia

100 ml
454,90 zł/l
Cena45,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
5.0
z 4 opinii
BIG NATURE Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Mademoiselle 100 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Mademoiselle

100 ml
454,90 zł/l
Cena45,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2030
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Dior Fahrenheit 100 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Dior Fahrenheit

100 ml
454,90 zł/l
Cena45,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2030
5.0
z 2 opinii
AROMA HOME Dorota & Aroma Home Sticks 100ml Geranium z Limonką 100 ml

AROMA HOME

Dorota & Aroma Home Sticks 100ml Geranium z Limonką

100 ml
457,50 zł/l
Cena45,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 1 opinii
AROMA HOME Dorota & Aroma Home Sticks 100ml Szałwia z Pietruszką 100 ml

AROMA HOME

Dorota & Aroma Home Sticks 100ml Szałwia z Pietruszką

100 ml
458,50 zł/l
Cena45,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 1 opinii
AROMA HOME Dorota & Aroma Home Sticks 100ml Bazylia i Werbena 100 ml

AROMA HOME

Dorota & Aroma Home Sticks 100ml Bazylia i Werbena

100 ml
471,90 zł/l
Cena47,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2030
BIG NATURE Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Dior Sauvage 200 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Dior Sauvage

200 ml
318,45 zł/l
Cena63,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2030
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Mugler Angel 1 szt

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy inspirowany zapachem Mugler Angel

1 szt
Cena32,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2031
AROMA HOME & Dorota Patyczki zapachowe Świąteczne wypieki BN 100 ml

AROMA HOME & Dorota

Patyczki zapachowe Świąteczne wypieki BN

100 ml
419,50 zł/l
Cena41,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029
AROMA HOME Zestaw prezentowy świeczka i patyczki zapachowe MERRY CHRISTMAS BN 1 szt

AROMA HOME

Zestaw prezentowy świeczka i patyczki zapachowe MERRY CHRISTMAS BN

1 szt
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2027

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 103 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 83 opinii

27% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 30 opinii

22% taniej

BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 35 opinii

28% taniej

BIG NATURE Ksylitol fiński (cukier brzozowy) 1 kg

BIG NATURE

Ksylitol fiński (cukier brzozowy)

1 kg
38,99 zł/kg
Cena promocyjna38,99 zł
53,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2028
4.8
z 4 opinii

29% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
32,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 11 opinii

25% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store