Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Dla dzieci
Novativ Kids Loko Kiddo - suplement diety dla dzieci wspierający samopoczucie podczas podróży (10 tabl.)
Loko Kiddo   suplement diety dla dzieci wspierający samopoczucie podczas podróży (10 tabl.) Kids Novativ 10.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

Novativ Kids Loko Kiddo - suplement diety dla dzieci wspierający samopoczucie podczas podróży (10 tabl.)

1 szt
Novativ
Polska

Cena14,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2027
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
POLSKA GRUPA FARMACE
Marka:
Novativ
EAN:
5908288962537
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
Novativ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
POLSKA GRUPA FARMACE
EAN:
5908288962537

Produkty z kategorii Dla dzieci

4.8
z 4 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku malinowym z witaminą C i D - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku malinowym z witaminą C i D - suplement diety

6 g
398,33 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak musujący o smaku wiśni z witaminami - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak musujący o smaku wiśni z witaminami - suplement diety

6 g
365,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak odpornościowy o smaku malinowym - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak odpornościowy o smaku malinowym - suplement diety

6 g
331,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 4 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku truskawkowym z witaminą C i D - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku truskawkowym z witaminą C i D - suplement diety

6 g
398,33 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 1 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku malinowym na gardło - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku malinowym na gardło - suplement diety

6 g
415,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku mango z witaminą C i D - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku mango z witaminą C i D - suplement diety

6 g
408,33 zł/kg
Cena2,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.0
z 1 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizaki wspomagające odporność mix smaków - suplement diety 7szt 42 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizaki wspomagające odporność mix smaków - suplement diety 7szt

42 g
349,76 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
CHOLINEX Lizak o sm. malinowym (bez cukru) - suplement diety 10 g

CHOLINEX

Lizak o sm. malinowym (bez cukru) - suplement diety

10 g
299,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
Novativ Kids Witamina D3 w kroplach - suplement diety dla dzieci 20 ml

Novativ Kids

Witamina D3 w kroplach - suplement diety dla dzieci

20 ml
849,50 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
ZDROWY LIZAK UCZEŃ Lizak owocowy na energię bez cukru - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK UCZEŃ

Lizak owocowy na energię bez cukru - suplement diety

6 g
591,67 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
ZDROWY LIZAK UCZEŃ Lizak wiśniowo-jagodowy na koncentrację - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK UCZEŃ

Lizak wiśniowo-jagodowy na koncentrację - suplement diety

6 g
591,67 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
BODYMAX Bodymisie - żelki multiwitaminowe o sm. coli - suplement diety 1 szt

BODYMAX

Bodymisie - żelki multiwitaminowe o sm. coli - suplement diety

1 szt
Cena40,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
Nowość
Novativ Kids Apetimil - syrop dla dzieci o sm. malinowym (suplement diety na apetyt i odporność) 120 ml

Novativ Kids

Apetimil - syrop dla dzieci o sm. malinowym (suplement diety na apetyt i odporność)

120 ml
116,58 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
Novativ Kids Loko Kiddo - suplement diety dla dzieci wspierający samopoczucie podczas podróży (10 tabl.) 1 szt

Novativ Kids

Loko Kiddo - suplement diety dla dzieci wspierający samopoczucie podczas podróży (10 tabl.)

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
Novativ Kids Multiwitaminka - 30 lizaków o sm. pomarańczowym (suplement diety dla dzieci) 1 szt

Novativ Kids

Multiwitaminka - 30 lizaków o sm. pomarańczowym (suplement diety dla dzieci)

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
Novativ Kids Beta Immuno - płyn na odporność dla dzieci i dorosłych o sm. maliny z żurawiną (suplement diety) 120 ml

Novativ Kids

Beta Immuno - płyn na odporność dla dzieci i dorosłych o sm. maliny z żurawiną (suplement diety)

120 ml
166,58 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Novativ Kids Magnezoo - magnez z wit. B6 o sm. pomarańczowym (suplement diety w płynie dla dzieci) 120 ml

Novativ Kids

Magnezoo - magnez z wit. B6 o sm. pomarańczowym (suplement diety w płynie dla dzieci)

120 ml
149,92 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
DELIKATNA Naturalny wyciąg z ziół Oksymelek malinowy dla bąbelków BIO 250 ml

DELIKATNA

Naturalny wyciąg z ziół Oksymelek malinowy dla bąbelków BIO

250 ml
131,96 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka

Produkty marki Novativ

Novativ Kids Witamina D3 w kroplach - suplement diety dla dzieci 20 ml

Novativ Kids

Witamina D3 w kroplach - suplement diety dla dzieci

20 ml
849,50 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 4 opinii
Novativ Porost islandzki z dziką różą - suplement diety o sm. czarnej porzeczki (30 past.) 1 szt

Novativ

Porost islandzki z dziką różą - suplement diety o sm. czarnej porzeczki (30 past.)

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
Novativ Magnez Men z korzeniem maca - suplement diety dla mężczyzn (60 tabl.) 1 szt

Novativ

Magnez Men z korzeniem maca - suplement diety dla mężczyzn (60 tabl.)

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
2.0
z 1 opinii
Novativ Multiwitamina DLA NIEJ - suplement diety dla kobiet (60 tabl.) 1 szt

Novativ

Multiwitamina DLA NIEJ - suplement diety dla kobiet (60 tabl.)

1 szt
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
Novativ Aqua Balance - suplement diety wspomagający usuwanie wody z organizmu (30 kaps.) 1 szt

Novativ

Aqua Balance - suplement diety wspomagający usuwanie wody z organizmu (30 kaps.)

1 szt
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
Nowość
Novativ Kids Apetimil - syrop dla dzieci o sm. malinowym (suplement diety na apetyt i odporność) 120 ml

Novativ Kids

Apetimil - syrop dla dzieci o sm. malinowym (suplement diety na apetyt i odporność)

120 ml
116,58 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
Novativ Kids Multiwitaminka - 30 lizaków o sm. pomarańczowym (suplement diety dla dzieci) 1 szt

Novativ Kids

Multiwitaminka - 30 lizaków o sm. pomarańczowym (suplement diety dla dzieci)

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
Novativ Biotyna MAX z cynkiem i krzemem - suplement diety (75 tabl.) 1 szt

Novativ

Biotyna MAX z cynkiem i krzemem - suplement diety (75 tabl.)

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
Novativ Kids Beta Immuno - płyn na odporność dla dzieci i dorosłych o sm. maliny z żurawiną (suplement diety) 120 ml

Novativ Kids

Beta Immuno - płyn na odporność dla dzieci i dorosłych o sm. maliny z żurawiną (suplement diety)

120 ml
166,58 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Novativ Kids Magnezoo - magnez z wit. B6 o sm. pomarańczowym (suplement diety w płynie dla dzieci) 120 ml

Novativ Kids

Magnezoo - magnez z wit. B6 o sm. pomarańczowym (suplement diety w płynie dla dzieci)

120 ml
149,92 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store