Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka kruche
Biszkopty
BALCONI ROLLINO LATTE Rolki biszkoptowe z kremem mlecznym w polewie
ROLLINO LATTE Rolki biszkoptowe z kremem mlecznym w polewie BALCONI 222g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 14 opinii

BALCONI ROLLINO LATTE Rolki biszkoptowe z kremem mlecznym w polewie

222 g
BALCONI
Włochy

Cena11,39 zł
51,31 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
BALCONI ROLLINO NOCCIOLA Rolki biszkoptowe z kremem orzechowym w polewie
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1769.00 kJ
21.1%
Wartość energetyczna (kcal)
423.00 kcal
21.2%
Tłuszcz (g)
21.00 g
30.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
53.00 g
20.4%
w tym cukry (g)
40.00 g
44.4%
Białko (g)
5.50 g
11.0%
Sól (g)
0.29 g
4.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
79%
4
14%
3
7%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Odpryskująca polewa. Mdły smak
23.03.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre🚀
02.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Artem
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Hüseyin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.09.2025
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.06.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2025
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
51,31 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
222 g
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
Marka:
BALCONI
EAN:
8001585001323
Cena za kg:
51,31 zł/kg
Waga:
222 g
Marka:
BALCONI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
EAN:
8001585001323

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto 6 x 37 g = 222 g e


Informacje producenta

Marka

Balconi


Marka standaryzowana

MarkaBalconi

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Flaga Włoch

OU Kosher Dairy


Informacje dot. stylu życia

Koszerne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wypiekany wyrób cukierniczy

Wariant Rollino al Latte

Produkty z kategorii Biszkopty

4.9
z 152 opinii
SAN Petitki Biszkopty 120 g

SAN Petitki

Biszkopty

120 g
43,75 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
BONOMI Biszkopty Savoiardi 200 g

BONOMI

Biszkopty Savoiardi

200 g
46,95 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
BONOMI Biszkopty Savoiardi waniliowo-kakaowe 200 g

BONOMI

Biszkopty Savoiardi waniliowo-kakaowe

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.7
z 14 opinii
BALCONI ROLLINO LATTE Rolki biszkoptowe z kremem mlecznym w polewie 222 g

BALCONI

ROLLINO LATTE Rolki biszkoptowe z kremem mlecznym w polewie

222 g
51,31 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
BALCONI ROLLINO NOCCIOLA Rolki biszkoptowe z kremem orzechowym w polewie 222 g

BALCONI

ROLLINO NOCCIOLA Rolki biszkoptowe z kremem orzechowym w polewie

222 g
51,31 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
BALCONI TRANCETTO CACAO Kanapka biszkoptowa z kremem kakaowym 280 g

BALCONI

TRANCETTO CACAO Kanapka biszkoptowa z kremem kakaowym

280 g
39,25 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BALCONI

4.9
z 14 opinii
BALCONI ROLLINO NOCCIOLA Rolki biszkoptowe z kremem orzechowym w polewie 222 g

BALCONI

ROLLINO NOCCIOLA Rolki biszkoptowe z kremem orzechowym w polewie

222 g
51,31 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
BALCONI TRANCETTO CACAO Kanapka biszkoptowa z kremem kakaowym 280 g

BALCONI

TRANCETTO CACAO Kanapka biszkoptowa z kremem kakaowym

280 g
39,25 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store