Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka nadziewane
Pozostałe
BALILA Bezglutenowe rurki kukurydziane z kremem o smaku truskawkowym
Bezglutenowe rurki kukurydziane z kremem o smaku truskawkowym BALILA 18g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 17 opinii

BALILA Bezglutenowe rurki kukurydziane z kremem o smaku truskawkowym

18 g
BALILA
Słowacja

Cena1,15 zł
63,89 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 02.02.2027
Dostępne warianty
BALILA Bezglutenowe rurki kukurydziane z kremem o smaku pistacjowym
Pokaż wszystkie
Tagi
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
08.08.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.05.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.10.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
63,89 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
18 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BALILA
EAN:
8588004918023
Cena za kg:
63,89 zł/kg
Waga:
18 g
Marka:
BALILA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8588004918023

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 53 opinii

34% taniej

ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe

18 g
43,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna0,79 zł
1,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
5.0
z 53 opinii
MILKA Choc&Choc Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt. 150 g

MILKA Choc&Choc

Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 62 opinii
ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane kremem kakaowym - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane kremem kakaowym - bezglutenowe

18 g
66,11 zł/kg
Cena1,19 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 68 opinii
ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane kremem kokosowym - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane kremem kokosowym - bezglutenowe

18 g
66,11 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 50 opinii
KOPERNIK Pierniki nadziewane w deserowej czekoladzie smak morelowy 145 g

KOPERNIK

Pierniki nadziewane w deserowej czekoladzie smak morelowy

145 g
68,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 25 opinii
BALILA Bezglutenowe rurki kukurydziane z kremem o smaku pistacjowym 18 g

BALILA

Bezglutenowe rurki kukurydziane z kremem o smaku pistacjowym

18 g
63,89 zł/kg
Cena1,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
4.7
z 17 opinii
BALILA Bezglutenowe rurki kukurydziane z kremem o smaku truskawkowym 18 g

BALILA

Bezglutenowe rurki kukurydziane z kremem o smaku truskawkowym

18 g
63,89 zł/kg
Cena1,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 52 opinii
LUBISIE Ciastko biszkoptowe z nadzieniem mlecznym 30 g

LUBISIE

Ciastko biszkoptowe z nadzieniem mlecznym

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
LUBISIE Ciastko biszkoptowe z nadzieniem czekoladowym 30 g

LUBISIE

Ciastko biszkoptowe z nadzieniem czekoladowym

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
LUBISIE Ciastko biszkoptowe z musem truskawkowym 30 g

LUBISIE

Ciastko biszkoptowe z musem truskawkowym

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
RIDDLE Ciasteczka z masłem orzechowym w mlecznej czekoladzie bez dodatku cukru 50 g

RIDDLE

Ciasteczka z masłem orzechowym w mlecznej czekoladzie bez dodatku cukru

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 22 opinii
LUBISIE Ciastko biszkoptowe z nadzieniem czekoladowym 150 g

LUBISIE

Ciastko biszkoptowe z nadzieniem czekoladowym

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.4
z 7 opinii
PURE&GOOD Ciastka z kremem pistacjowym w czekoladzie mlecznej bez dodatku cukru 96 g

PURE&GOOD

Ciastka z kremem pistacjowym w czekoladzie mlecznej bez dodatku cukru

96 g
83,23 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.7
z 11 opinii
DR GERARD Jaśki biszkopty z galaretką morelową i polewą kakaową 205 g

DR GERARD

Jaśki biszkopty z galaretką morelową i polewą kakaową

205 g
43,85 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.4
z 16 opinii
AMBROSIANA Kruche ciastka z nadzieniem wiśniowym 140 g

AMBROSIANA

Kruche ciastka z nadzieniem wiśniowym

140 g
71,36 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.6
z 10 opinii
AMBROSIANA Kruche ciastka z nadzieniem figowym 140 g

AMBROSIANA

Kruche ciastka z nadzieniem figowym

140 g
71,36 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.5
z 18 opinii
AMBROSIANA Kruche ciastka z nadzieniem truskawkowym 140 g

AMBROSIANA

Kruche ciastka z nadzieniem truskawkowym

140 g
71,36 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 4 opinii
AMBROSIANA Kruche ciastka z kremem ganduia 140 g

AMBROSIANA

Kruche ciastka z kremem ganduia

140 g
71,36 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
AMBROSIANA Kruche ciastka z nadzieniem jabłkowym z cynamonem 140 g

AMBROSIANA

Kruche ciastka z nadzieniem jabłkowym z cynamonem

140 g
71,36 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FARMO Ciasteczka brownie czekoladowe bezglutenowe 200 g

FARMO

Ciasteczka brownie czekoladowe bezglutenowe

200 g
96,95 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
4.7
z 27 opinii
AMBROSIANA Kruche ciastka z kremem pistacjowym 1 szt

AMBROSIANA

Kruche ciastka z kremem pistacjowym

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.5
z 11 opinii
AMBROSIANA Kruche ciastka z nadzieniem pomarańczowym w czekoladzie 130 g

AMBROSIANA

Kruche ciastka z nadzieniem pomarańczowym w czekoladzie

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
AMBROSIANA Kruche ciastka z nadzieniem ganduia w czekoladzie 130 g

AMBROSIANA

Kruche ciastka z nadzieniem ganduia w czekoladzie

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
2.8
z 4 opinii
AMBROSIANA Kruche ciastka z nadzieniem morelowym w czekoladzie 130 g

AMBROSIANA

Kruche ciastka z nadzieniem morelowym w czekoladzie

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BALILA

4.7
z 25 opinii
BALILA Bezglutenowe rurki kukurydziane z kremem o smaku pistacjowym 18 g

BALILA

Bezglutenowe rurki kukurydziane z kremem o smaku pistacjowym

18 g
63,89 zł/kg
Cena1,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store