Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kaszki i kleiki
Kaszki od 8 miesiąca
GERBER JUNIOR Kaszka 8 zbóż z bananem jabłkiem i pomarańczą
Kaszka 8 zbóż z bananem jabłkiem i pomarańczą JUNIOR GERBER 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

GERBER JUNIOR Kaszka 8 zbóż z bananem jabłkiem i pomarańczą

200 g
GERBER
Polska

Cena17,99 zł
89,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pomysł na zróżnicowanie tekstury w diecie Twojego Dziecka. Pozwól Maluszkowi poznać wysokiej jakości zboża, w tym pełnoziarniste, w wersji specjalnie dla Juniora. Chrupiące płatki zbóż i owoce zmieniają posiłek w fascynującą przygodę! Twoje dziecko wciąż ma wielkie potrzeby, dlatego znajdziesz tu aż 12 witamin i składników mineralnych, w tym żelazo wspierające prawidłowy rozwój poznawczy oraz witaminy A i C dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Twój Maluch uczy się teraz samodzielnie jeść i ćwiczy gryzienie. To świetnie, bo ta kaszka jest do tego stworzona! Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Żywność przeznaczona dla dzieci po 1. roku. Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


GERBER JUNIOR Kaszka 8 zbóż z bananem jabłkiem i pomarańczą


Produkt chwilowo niedostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1657.00 kJ
19.7%
Wartość energetyczna (kcal)
392.00 kcal
19.6%
Tłuszcz (g)
3.80 g
5.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.70 g
3.5%
Węglowodany (g)
74.00 g
28.5%
w tym cukry (g)
23.00 g
25.6%
Błonnik (g)
6.80 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Witamina A (µg)
330.00 g
41.3%
Witamina B6 (mg)
0.35 mg
25.0%
Witamina C (mg)
85.00 mg
106.3%
Witamina D (µg)
10.00 g
200.0%
Witamina E (mg)
6.50 mg
54.2%
Tiamina (B1) (mg)
1.00 mg
Niacyna (B3) (mg)
8.00 mg
Kwas foliowy (µg)
80.00 g
40.0%
Wapń (mg)
220.00 mg
27.5%
Jod (µg)
52.00 g
34.7%
Żelazo (mg)
11.00 mg
76.4%
Cynk (mg)
1.30 mg
13.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
GERBER
EAN:
8445291220881
Cena za kg:
89,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
GERBER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445291220881

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania Dodaj NAN 3 Zanim przystąpisz do przyrządzania posiłku, umyj dokładnie ręce i upewnij się, czy naczynia, których będziesz używać, są czyste. 1. Przygotuj odpowiednią ilość (120 ml) NAN 3* zgodnie z instrukcją i wlej do czystej miseczki. 2. Dodaj 25 g (4 łyżki stołowe) kaszki. Używaj czystej i suchej łyżki. 3. Mieszaj do uzyskania jednolitej konsystencji. 4. Nakarm dziecko używając czystej łyżeczki lub pozwól maluszkowi spożywać samodzielnie łyżeczką lub rączką. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Sposób podawania: Dziecko może otrzymywać dziennie 1 lub, po konsultacji z lekarzem, 2 posiłki z kaszki, w zależności od wieku, jako uzupełnienie innego pożywienia. Produkt podawaj dziecku w pozycji siedzącej, pod kontrolą dorosłego. Nieprawidłowe przygotowanie i przechowywanie może zaszkodzić Twojemu dziecku.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na spodzie opakowania. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Nie przechowuj resztek posiłku. Po każdym użyciu zamknij szczelnie torebkę i przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zawartość torebki zużyj w ciągu 3 tygodni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

3


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A., Vevey, Szwajcaria. Pakowano w atmosferze ochronnej.


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

1


Informacje producenta

Marka

Gerber


Marka standaryzowana

MarkaGerber

Podmarka

Podmarka Junior


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Pomysł na zróżnicowanie tekstury w diecie Twojego Dziecka. Pozwól Maluszkowi poznać wysokiej jakości zboża, w tym pełnoziarniste, w wersji specjalnie dla Juniora. Chrupiące płatki zbóż i owoce zmieniają posiłek w fascynującą przygodę! Twoje dziecko wciąż ma wielkie potrzeby, dlatego znajdziesz tu aż 12 witamin i składników mineralnych, w tym żelazo wspierające prawidłowy rozwój poznawczy oraz witaminy A i C dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Twój Maluch uczy się teraz samodzielnie jeść i ćwiczy gryzienie. To świetnie, bo ta kaszka jest do tego stworzona! Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Żywność przeznaczona dla dzieci po 1. roku. Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


Dodatkowe informacje

Centrum Informacji dla Rodziców www.gerber.pl Tel. 801 333 000 Dołącz do programu Nestlé Baby&me


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Oświadczenia zdrowotne

Twoje dziecko wciąż ma wielkie potrzeby, dlatego znajdziesz tu aż 12 witamin i składników mineralnych, w tym żelazo wspierające prawidłowy rozwój poznawczy oraz witaminy A i C dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kaszka 8 zbóż

Wariant z bananem jabłkiem i pomarańczą

Produkty z kategorii Kaszki od 8 miesiąca

GERBER GRAIN&GROW Kaszka owsiano-pszenna mleczna banan jabłko mango po 8 miesiącu 200 g

GERBER GRAIN&GROW

Kaszka owsiano-pszenna mleczna banan jabłko mango po 8 miesiącu

200 g
62,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 11 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO Owoce z kaszką mango banan jogurt po 8 miesiącu 100 g

BOBOVITA DRUGIE ŚNIADANKO

Owoce z kaszką mango banan jogurt po 8 miesiącu

100 g
63,50 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna 7 zbóż zbożowo-jaglana owocowa od 8 miesiąca 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna 7 zbóż zbożowo-jaglana owocowa od 8 miesiąca

210 g
66,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna 7 zbóż jabłko-śliwka od 8 miesiąca 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna 7 zbóż jabłko-śliwka od 8 miesiąca

210 g
66,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.8
z 9 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka mleczna 7 zbóż zbożowo-owsiana truskawka-banan od 8 miesiąca 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka mleczna 7 zbóż zbożowo-owsiana truskawka-banan od 8 miesiąca

210 g
66,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.9
z 7 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka bezmleczna 7 zbóż jagoda-jeżyna jabłko po 8 miesiącu 170 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka bezmleczna 7 zbóż jagoda-jeżyna jabłko po 8 miesiącu

170 g
64,65 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Kaszka bezmleczna 7 zbóż zbożowo-jaglana od 8 miesiąca 170 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Kaszka bezmleczna 7 zbóż zbożowo-jaglana od 8 miesiąca

170 g
64,65 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
HOLLE Kaszka musli z Cornflakes i owocami bezmleczna po 10 miesiącu BIO 250 g

HOLLE

Kaszka musli z Cornflakes i owocami bezmleczna po 10 miesiącu BIO

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Musli z płatkami kukurydzianymi bez dodatku cukru od 10 miesiąca BIO 250 g

HOLLE

Musli z płatkami kukurydzianymi bez dodatku cukru od 10 miesiąca BIO

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Porcja Zbóż Porcja zbóż Delikatna mleczna owsianka z ryżem mango-marakuja-banan po 8 miesiącu 210 g

BOBOVITA Porcja Zbóż

Porcja zbóż Delikatna mleczna owsianka z ryżem mango-marakuja-banan po 8 miesiącu

210 g
66,62 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

Produkty marki GERBER

5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO

35 g
314,00 zł/kg
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 9 opinii
GERBER OBIADEK Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER Organic Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
38,32 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 7 opinii
GERBER Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu 190 g

GERBER

Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 8 opinii
Nowość
GERBER JUNIOR Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Organic Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO 28 g

GERBER Organic

Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 5 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
GERBER OBIADEK Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 2 opinii
GERBER OBIADEK Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Spaghetti z kurczakiem dla niemowląt po 8 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Spaghetti z kurczakiem dla niemowląt po 8 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER JUNIOR Zupka dyniowa z nutą kokosa 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka dyniowa z nutą kokosa 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
GERBER JUNIOR Jungle Fruits Deserek jabłko banan brzoskwinia morela mango powyżej 1 roku 110 g

GERBER JUNIOR

Jungle Fruits Deserek jabłko banan brzoskwinia morela mango powyżej 1 roku

110 g
45,36 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka suszona śliwka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store