Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja ciała
Kremy
RETINOBAZA Krem z witaminą A do cery wrażliwej
Krem z witaminą A do cery wrażliwej RETINOBAZA 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

RETINOBAZA Krem z witaminą A do cery wrażliwej

30 g
RETINOBAZA
Polska

Cena18,89 zł
629,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Działanie Redukuje zmarszczki* i zmiany trądzikowe, nawilża, zmiękcza, wygładza skórę, reguluje wydzielanie sebum. *Wyniki badań aparaturowych: redukcja zmarszczek o 23,9 % po 3 miesiącach stosowania produktu.


Cechy

wygładzenie, rewitalizacja i redukcja niedoskonałości

twarz, ciało


RETINOBAZA Krem z witaminą A do cery wrażliwej


Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
RETINOBAZA Krem z witaminą A
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomity. Na noc. Wygładza skórę. Natłuszcza skórę Wchłania się znakomicie.
04.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
629,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO FAR
Marka:
RETINOBAZA
EAN:
5907573300498
Cena za kg:
629,67 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
RETINOBAZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO FAR
EAN:
5907573300498

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia Niewielką ilość preparatu nanieść na twarz lub punktowo na wybrany obszar ciała i wmasować aż do wchłonięcia. Zalecane stosowanie: 1 raz dziennie. Nie przekraczać 2 aplikacji na dobę. Najlepiej stosować w godzinach wieczornych.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 15

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

12


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia Nie stosować: u kobiet w ciąży i karmiących piersią; u dzieci poniżej 12 roku życia; jednocześnie z innymi preparatami zawierającymi witaminę A (retinoidy); w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Z uwagi na wysoką zawartość witaminy A w preparacie, nie stosować jednocześnie na całą powierzchnię ciała. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy przerwać stosowanie preparatu. Miejsca aplikacji należy każdorazowo zabezpieczać przed wpływem promieniowania słonecznego, na przykład za pomocą filtrów UV. Unikać kontaktu z oczami.


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Opis produktu

Działanie Redukuje zmarszczki* i zmiany trądzikowe, nawilża, zmiękcza, wygładza skórę, reguluje wydzielanie sebum. *Wyniki badań aparaturowych: redukcja zmarszczek o 23,9 % po 3 miesiącach stosowania produktu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ultralekka formuła z witaminą A do cery wrażliwej

Produkty z kategorii Kremy

YOPE Krem do rąk Śliwka Szafran 50 ml

YOPE

Krem do rąk Śliwka Szafran

50 ml
239,80 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031
5.0
z 5 opinii
YOPE Krem do rąk Jaśmin Tonka 50 ml

YOPE

Krem do rąk Jaśmin Tonka

50 ml
239,80 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
5.0
z 2 opinii
YOPE Krem do rąk Pistacja Karmel 50 ml

YOPE

Krem do rąk Pistacja Karmel

50 ml
239,80 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 8 opinii
RETINOBAZA Krem z witaminą A 30 g

RETINOBAZA

Krem z witaminą A

30 g
629,67 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 24 opinii
NIVEA Soft Uniwersalny krem intensywnie nawilżający 50 ml

NIVEA Soft

Uniwersalny krem intensywnie nawilżający

50 ml
199,80 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.8
z 9 opinii
NIVEA Family Care Lekki krem nawilżający do ciała twarzy i dłoni 450 ml

NIVEA Family Care

Lekki krem nawilżający do ciała twarzy i dłoni

450 ml
106,64 zł/l
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027

Produkty marki RETINOBAZA

4.9
z 8 opinii
RETINOBAZA Krem z witaminą A 30 g

RETINOBAZA

Krem z witaminą A

30 g
629,67 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store