Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Likiery
Ziołowe
BECHEROVKA Likier
Likier BECHEROVKA 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

BECHEROVKA Likier

BECHEROVKA
700 ml
zawartość alkoholu: 38%
Czechy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena69,99 zł
99,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Likier ziołowy, tradycyjny czeski likier korzenno ziołowy.


BECHEROVKA Likier


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.02.2031

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,99 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
CEDC
Marka:
BECHEROVKA
EAN:
8594405101049
Cena za kg:
99,99 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
BECHEROVKA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
CEDC
EAN:
8594405101049

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

38% vol.


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 38


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie Więcej na: www.wise-drinking.com


Informacje producenta

Marka

Becherovka


Marka standaryzowana

MarkaBecherovka

Opis produktu

Likier ziołowy, tradycyjny czeski likier korzenno ziołowy.


Rodzaj alkoholu

TypLikier

Pochodzenie

Czechy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Likier ziołowy

Wariant Original

Produkty z kategorii Ziołowe

5.0
z 4 opinii
JAGERMEISTER Likier 500 ml

JAGERMEISTER

Likier

500 ml
117,98 zł/l
Frisco poleca
Cena58,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BECHEROVKA Likier 500 ml

BECHEROVKA

Likier

500 ml
99,98 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
Nowość
JAGERMEISTER Likier 700 ml

JAGERMEISTER

Likier

700 ml
119,99 zł/l
Cena83,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
JAGERMEISTER Likier 1 l

JAGERMEISTER

Likier

1 l
114,99 zł/l
Cena114,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
BECHEROVKA Likier 700 ml

BECHEROVKA

Likier

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BECHEROVKA

5.0
z 1 opinii
BECHEROVKA Likier 500 ml

BECHEROVKA

Likier

500 ml
99,98 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store