Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania i zupy instant
Udon i ramen
BULDOG Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (limonkowe habanero) - instant
Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (limonkowe habanero)   instant BULDOG 117g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

BULDOG Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (limonkowe habanero) - instant

117 g
BULDOG
Wietnam

Cena4,99 zł
42,65 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
BULDOG Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (curry) - instant
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy smak
02.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Rodzina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Artem
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Serhii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,65 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
117 g
Dostawca:
FOODHUB
Marka:
BULDOG
EAN:
5904915796230
Cena za kg:
42,65 zł/kg
Waga:
117 g
Marka:
BULDOG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODHUB
EAN:
5904915796230

Produkty z kategorii Udon i ramen

4.5
z 21 opinii
GOONG Ramen - danie instant z makaronem 90 g

GOONG

Ramen - danie instant z makaronem

90 g
61,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.8
z 16 opinii
SUN HEE Makaron udon z pikantnym sosem kung pao 240 g

SUN HEE

Makaron udon z pikantnym sosem kung pao

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.5
z 15 opinii
SUN HEE Makaron udon o smaku sezamowego teriyaki 240 g

SUN HEE

Makaron udon o smaku sezamowego teriyaki

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
4.9
z 9 opinii
BULDOG Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (limonkowe habanero) - instant 117 g

BULDOG

Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (limonkowe habanero) - instant

117 g
42,65 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BULDOG

4.6
z 7 opinii
BULDOG Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (curry) - instant 117 g

BULDOG

Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (curry) - instant

117 g
42,65 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store