Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Żwirki
Żwirki naturalne
SUPER BENEK Corn Cat Żwirek kukurydziany 7l/ 4,4 kg
Żwirek kukurydziany 7l/ 4,4 kg Corn Cat SUPER BENEK 7.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 33 opinii

SUPER BENEK Corn Cat Żwirek kukurydziany 7l/ 4,4 kg

7 l
SUPER BENEK
Polska

Cena32,99 zł
4,71 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 22.02.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
33 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Super! Chłonny, dobrze zbryla, można spokojnie wyrzucać do sedesu - byle pojedyńczo. Drugi żwirek kukurydziany, nowy u Państwa, to kompletna porażka.
21.07.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
08.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2026
0
0
Maria Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Nela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Mariia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,71 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
7 l
Dostawca:
MEGA ZOO
Marka:
SUPER BENEK
EAN:
5905397013822
Cena za kg:
4,71 zł/l
Pojemność:
7 l
Marka:
SUPER BENEK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MEGA ZOO
EAN:
5905397013822

Produkty z kategorii Żwirki naturalne

4.9
z 33 opinii
SUPER BENEK Corn Cat Żwirek kukurydziany 7l/ 4,4 kg 7 l

SUPER BENEK Corn Cat

Żwirek kukurydziany 7l/ 4,4 kg

7 l
4,71 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028
4.9
z 16 opinii
CAT'S BEST Original Żwirek drewniany 20 l

CAT'S BEST Original

Żwirek drewniany

20 l
3,95 zł/l
Cena78,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 4 opinii
CAT'S BEST Universal Żwirek drewniany dla kotów i małych zwierząt 20l/11kg 20 l

CAT'S BEST Universal

Żwirek drewniany dla kotów i małych zwierząt 20l/11kg

20 l
2,35 zł/l
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
4.9
z 22 opinii
SUPER BENEK Pinio Żwirek uniwersalny 5 l

SUPER BENEK Pinio

Żwirek uniwersalny

5 l
5,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.8
z 10 opinii
CAT'S BEST Sensitive Żwirek drewniany mocno zbrylający 20l/7.2kg 20 l

CAT'S BEST Sensitive

Żwirek drewniany mocno zbrylający 20l/7.2kg

20 l
4,00 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
4.8
z 6 opinii
CAT'S BEST Smart Pellets Żwirek drewniany zbrylający 20l/10kg 20 l

CAT'S BEST Smart Pellets

Żwirek drewniany zbrylający 20l/10kg

20 l
4,85 zł/l
Cena96,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.8
z 21 opinii
COMFY Cornelius Żwirek kukurydziany zbrylający 7 l

COMFY Cornelius

Żwirek kukurydziany zbrylający

7 l
4,00 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
4.9
z 19 opinii
CALITTI Drewniany żwirek sosnowy 25l (15 kg) 25 l

CALITTI

Drewniany żwirek sosnowy 25l (15 kg)

25 l
1,84 zł/l
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2031

Produkty marki SUPER BENEK

4.9
z 61 opinii
SUPER BENEK Żwirek bentonitowy uniwersalny 5 l

SUPER BENEK

Żwirek bentonitowy uniwersalny

5 l
3,60 zł/l
friscontowa cena
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 36 opinii
SUPER BENEK Żwirek bentonitowy uniwersalny o zapachu lawendowym 5 l

SUPER BENEK

Żwirek bentonitowy uniwersalny o zapachu lawendowym

5 l
5,40 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
4.9
z 54 opinii
SUPER BENEK Żwirek biały bentonitowy antybakteryjny dla kotów 5 l

SUPER BENEK

Żwirek biały bentonitowy antybakteryjny dla kotów

5 l
5,40 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 15 opinii
SUPER BENEK Compact Żwirek bentonitowy uniwersalny zapachowy 10 l

SUPER BENEK Compact

Żwirek bentonitowy uniwersalny zapachowy

10 l
5,60 zł/l
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2031
4.9
z 22 opinii
SUPER BENEK Pinio Żwirek uniwersalny 5 l

SUPER BENEK Pinio

Żwirek uniwersalny

5 l
5,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store