Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Paluszki, krakersy
Paluszki smakowe
BESKIDZKIE Paluszki z sezamem
Paluszki z sezamem BESKIDZKIE 175g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

15% taniej

5.0
z 56 opinii

BESKIDZKIE Paluszki z sezamem

175 g
BESKIDZKIE
Polska

Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
22,80 zł/kg
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (15% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

wegańskie

wypiekane

rodzinna firma


BESKIDZKIE Paluszki z sezamem


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.11.2026
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1829.00 kJ
21.8%
Wartość energetyczna (kcal)
434.00 kcal
21.7%
Tłuszcz (g)
12.00 g
17.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.80 g
9.0%
Węglowodany (g)
67.00 g
25.8%
w tym cukry (g)
2.60 g
2.9%
Błonnik (g)
3.10 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
56 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne paluszki
04.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, chrupiące, czego chcieć więcej? :)
26.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
175 g
Dostawca:
AKSAM
Marka:
BESKIDZKIE
EAN:
5907029009272
Cena za kg:
22,80 zł/kg
Waga:
175 g
Marka:
BESKIDZKIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AKSAM
EAN:
5907029009272

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Beskidzkie


Marka standaryzowana

MarkaBeskidzkie

Logotypy stron trzecich

Produkt Polski

V-Label Vegan (VEBU)


O marce

Beskidzkie To się wychrupie


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Paluszki

Wariant z sezamem

Produkty z kategorii Paluszki smakowe

4.9
z 177 opinii

23% taniej

BESKIDZKIE Paluchy z sezamem 100 g

BESKIDZKIE

Paluchy z sezamem

100 g
22,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,29 zł
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 93 opinii

15% taniej

BESKIDZKIE Paluszki o smaku serowo cebulowym 180 g

BESKIDZKIE

Paluszki o smaku serowo cebulowym

180 g
22,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 56 opinii

15% taniej

BESKIDZKIE Paluszki z sezamem 175 g

BESKIDZKIE

Paluszki z sezamem

175 g
22,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.9
z 76 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 23 opinii

15% taniej

BESKIDZKIE Paluszki chilli - limonka 180 g

BESKIDZKIE

Paluszki chilli - limonka

180 g
22,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 15 opinii
LAJKONIK DOBRY CHRUP Paluchy pełne ziaren sezamu 100 g

LAJKONIK DOBRY CHRUP

Paluchy pełne ziaren sezamu

100 g
59,50 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 10 opinii
LAJKONIK Mini paluchy o smaku paprykowym 100 g

LAJKONIK

Mini paluchy o smaku paprykowym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
LAJKONIK Mini paluchy o smaku musztardy i miodu 100 g

LAJKONIK

Mini paluchy o smaku musztardy i miodu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
EKO WITAL Paluszki owsiane pełnoziarniste z kurkumą BIO 50 g

EKO WITAL

Paluszki owsiane pełnoziarniste z kurkumą BIO

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 8 opinii
BIOPONT Paluszki paprykowe bezglutenowe BIO 45 g

BIOPONT

Paluszki paprykowe bezglutenowe BIO

45 g
128,67 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka

Produkty marki BESKIDZKIE

4.9
z 177 opinii

23% taniej

BESKIDZKIE Paluchy z sezamem 100 g

BESKIDZKIE

Paluchy z sezamem

100 g
22,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,29 zł
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 189 opinii
BESKIDZKIE Paluszki z solą 240 g

BESKIDZKIE

Paluszki z solą

240 g
16,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.9
z 93 opinii

15% taniej

BESKIDZKIE Paluszki o smaku serowo cebulowym 180 g

BESKIDZKIE

Paluszki o smaku serowo cebulowym

180 g
22,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 72 opinii
BESKIDZKIE Paluchy z solą 100 g

BESKIDZKIE

Paluchy z solą

100 g
24,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,49 zł
2,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
4.9
z 43 opinii

25% taniej

BESKIDZKIE Paluszki delikatesowe 200 g

BESKIDZKIE

Paluszki delikatesowe

200 g
19,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 6 opinii

21% taniej

BESKIDZKIE Paluszki z solą 70 g

BESKIDZKIE

Paluszki z solą

70 g
21,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,49 zł
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 23 opinii

15% taniej

BESKIDZKIE Paluszki chilli - limonka 180 g

BESKIDZKIE

Paluszki chilli - limonka

180 g
22,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 94 opinii
BESKIDZKIE Precelki z solą 140 g

BESKIDZKIE

Precelki z solą

140 g
27,79 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 30 opinii
BESKIDZKIE Bajgle klasyczne 200 g

BESKIDZKIE

Bajgle klasyczne

200 g
34,25 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 23 opinii
BESKIDZKIE Bajgle z solą 200 g

BESKIDZKIE

Bajgle z solą

200 g
34,25 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 13 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki ziemne w cieście o smaku serowo-cebulowym 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki ziemne w cieście o smaku serowo-cebulowym

70 g
40,71 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 25 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi

70 g
64,14 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki ziemne w cieście o smaku papryki 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki ziemne w cieście o smaku papryki

70 g
45,57 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 20 opinii
BESKIDZKIE Mix Tuba Paluszki i precelki z solą 275 g

BESKIDZKIE

Mix Tuba Paluszki i precelki z solą

275 g
29,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
4.9
z 31 opinii
BESKIDZKIE Popcorn z solą 90 g

BESKIDZKIE

Popcorn z solą

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
4.9
z 14 opinii
BESKIDZKIE Popcorn o smaku masła 90 g

BESKIDZKIE

Popcorn o smaku masła

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store