Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Olej rzepakowy
Rafinowany
NIEZBĘDNY Olej rzepakowy
Olej rzepakowy NIEZBĘDNY 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 64 opinii

NIEZBĘDNY Olej rzepakowy

1 l
NIEZBĘDNY
Polska

Cena9,99 zł
9,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 11.12.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
64 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok.👍️
01.09.2025
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Złoty kolor oleju powoduje, że można poczuć sie jak bogacz.
28.07.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
NIEZBĘDNY
EAN:
5908235940205
Cena za kg:
9,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
NIEZBĘDNY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5908235940205

Produkty z kategorii Rafinowany

4.9
z 1265 opinii

40% taniej

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

1 l
5,99 zł/l
Cena promocyjna5,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 109 opinii
OLIWIER Olej rzepakowy z dodatkiem oliwy z oliwek (5%) 900 ml

OLIWIER

Olej rzepakowy z dodatkiem oliwy z oliwek (5%)

900 ml
14,43 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027
4.8
z 25 opinii
NATURAVENA Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO 1 l

NATURAVENA

Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO

1 l
23,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2027
5.0
z 42 opinii
OLEJ KASZUBSKI Olej rzepakowy rafinowany 1 l

OLEJ KASZUBSKI

Olej rzepakowy rafinowany

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.8
z 113 opinii
KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 500 ml

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

500 ml
17,58 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
4.9
z 45 opinii
KUJAWSKI Olej rzepakowy z pomidorami, czosnkiem i bazylią 250 ml

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pomidorami, czosnkiem i bazylią

250 ml
35,16 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 35 opinii
KUJAWSKI Olej rzepakowy z czosnkiem i bazylią 250 ml

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z czosnkiem i bazylią

250 ml
35,16 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 21 opinii
OLEJ KASZUBSKI Olej rzepakowy rafinowany 500 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej rzepakowy rafinowany

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 64 opinii
NIEZBĘDNY Olej rzepakowy 1 l

NIEZBĘDNY

Olej rzepakowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 48 opinii
OLEO Olej rzepakowy 900 ml

OLEO

Olej rzepakowy

900 ml
9,77 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.9
z 37 opinii
NIEZBĘDNY Olej rzepakowy 3 l

NIEZBĘDNY

Olej rzepakowy

3 l
8,33 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

Produkty marki NIEZBĘDNY

4.9
z 37 opinii
NIEZBĘDNY Olej rzepakowy 3 l

NIEZBĘDNY

Olej rzepakowy

3 l
8,33 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store