Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Nawodnienie i regeneracja
PLUSSSZ Elektrolity COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)
Elektrolity COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) PLUSSSZ 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 26 opinii

PLUSSSZ Elektrolity COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
PLUSSSZ
Polska
1 szt.14 szt.

Cena123,06 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
POLSKI LEK SPÓŁKA Z
Marka:
PLUSSSZ
EAN:
5901785309935
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
PLUSSSZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
POLSKI LEK SPÓŁKA Z
EAN:
5901785309935

Produkty z kategorii Nawodnienie i regeneracja

4.9
z 9 opinii
PLUSSSZ Magnez Forte COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Magnez Forte COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 3 opinii
PLUSSSZ Sport COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Sport COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
5.0
z 5 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Hydro 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Hydro

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 32 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.8
z 13 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO

555 ml
7,91 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 26 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
OSHEE SPARKLING Napój gazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 330 ml

OSHEE SPARKLING

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

330 ml
9,67 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
OSHEE SPARKLING Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 330 ml

OSHEE SPARKLING

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

330 ml
9,67 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
OSHEE SPARKLING Napój gazowany o smaku cytryny i limonki 330 ml

OSHEE SPARKLING

Napój gazowany o smaku cytryny i limonki

330 ml
9,67 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
5.0
z 2 opinii
OSHEE SPARKLING Napój gazowany o smaku pomarańczy 330 ml

OSHEE SPARKLING

Napój gazowany o smaku pomarańczy

330 ml
9,67 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 3 opinii
OSHEE Vitamin Water Vitamin Water Napój niegazowany C500 o smaku cytrynowo - miętowym ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Vitamin Water Napój niegazowany C500 o smaku cytrynowo - miętowym ZERO

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.8
z 11 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. opuncji figowej z liczi - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. opuncji figowej z liczi - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
4.9
z 8 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. kwiatu wiśni z pomarańczą - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. kwiatu wiśni z pomarańczą - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
5.0
z 8 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. mango z ananasem - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. mango z ananasem - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.8
z 5 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. pomarańczowym - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. pomarańczowym - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028
5.0
z 6 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. cytrynowym - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. cytrynowym - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 7 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. grejpfrutowym - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. grejpfrutowym - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.9
z 7 opinii
ACTIVLAB PHARMA Magnez z witaminą B6 (50 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Magnez z witaminą B6 (50 kaps.) - suplement diety

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027
5.0
z 3 opinii
ALLGROO Herbatka koreańska z aloesem (w żelu) 400 g

ALLGROO

Herbatka koreańska z aloesem (w żelu)

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2027
5.0
z 6 opinii
NEOMAG FORTE Suplement diety wspierający układ nerwowy i mięśnie (30 tabl.) 1 szt

NEOMAG FORTE

Suplement diety wspierający układ nerwowy i mięśnie (30 tabl.)

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Produkty marki PLUSSSZ

4.9
z 9 opinii
PLUSSSZ Magnez Forte COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Magnez Forte COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 3 opinii
PLUSSSZ Sport COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Sport COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
5.0
z 3 opinii
PLUSSSZ Calcium COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 80 g

PLUSSSZ

Calcium COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

80 g
109,87 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 26 opinii
PLUSSSZ Elektrolity COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Elektrolity COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 8 opinii
PLUSSSZ Multiwitamina o sm. pomarańczy i mango (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Multiwitamina o sm. pomarańczy i mango (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.8
z 10 opinii
PLUSSSZ Elektrolity Nawodnienie 250 ml

PLUSSSZ

Elektrolity Nawodnienie

250 ml
11,96 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.8
z 5 opinii
PLUSSSZ Active Koncentracja 250 ml

PLUSSSZ

Active Koncentracja

250 ml
11,96 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store