Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Nawodnienie i regeneracja
PLUSSSZ Sport COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)
Sport COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) PLUSSSZ 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

PLUSSSZ Sport COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
PLUSSSZ
Polska
1 szt.14 szt.

Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (9% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Cechy

bez dodatku cukru

z sokiem owocowym w proszku


PLUSSSZ Sport COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.09.2027
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
1
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
POLSKI LEK SPÓŁKA Z
Marka:
PLUSSSZ
EAN:
5901785307320
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
PLUSSSZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
POLSKI LEK SPÓŁKA Z
EAN:
5901785307320

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: rozpuścić jedną tabletkę w szklance (200 ml) zimnej wody. Zaleca się spożywać 3 tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed/ numer partii: (na spodzie tuby). Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C. Chronić przed światłem.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 80 g (20 tabletek po 4 g)


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować przy kamicy nerkowej. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Informacje producenta

Marka

PLUSSSZ


Marka standaryzowana

MarkaPlusssz

Opis produktu

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


O marce

Plusssz Twój suplement diety 100 % codziennie


Dodatkowe informacje

Dużo trenujesz? Pamiętaj o uzupełnianiu płynów!


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru

Suplement diety


Podzielony opis produktu

Functional Name Suplement diety sport complex

Variant smak cytryna & pomarańcza

Produkty z kategorii Nawodnienie i regeneracja

4.9
z 9 opinii
PLUSSSZ Magnez Forte COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Magnez Forte COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 3 opinii
PLUSSSZ Sport COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Sport COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
5.0
z 5 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Hydro 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Hydro

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 32 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.8
z 13 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO

555 ml
7,91 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 26 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
OSHEE SPARKLING Napój gazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 330 ml

OSHEE SPARKLING

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

330 ml
9,67 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
OSHEE SPARKLING Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 330 ml

OSHEE SPARKLING

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

330 ml
9,67 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
OSHEE SPARKLING Napój gazowany o smaku cytryny i limonki 330 ml

OSHEE SPARKLING

Napój gazowany o smaku cytryny i limonki

330 ml
9,67 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
5.0
z 2 opinii
OSHEE SPARKLING Napój gazowany o smaku pomarańczy 330 ml

OSHEE SPARKLING

Napój gazowany o smaku pomarańczy

330 ml
9,67 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 3 opinii
OSHEE Vitamin Water Vitamin Water Napój niegazowany C500 o smaku cytrynowo - miętowym ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Vitamin Water Napój niegazowany C500 o smaku cytrynowo - miętowym ZERO

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.8
z 11 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. opuncji figowej z liczi - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. opuncji figowej z liczi - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
4.9
z 8 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. kwiatu wiśni z pomarańczą - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. kwiatu wiśni z pomarańczą - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
5.0
z 8 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. mango z ananasem - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. mango z ananasem - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.8
z 5 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. pomarańczowym - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. pomarańczowym - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028
5.0
z 6 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. cytrynowym - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. cytrynowym - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 7 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. grejpfrutowym - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. grejpfrutowym - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.9
z 7 opinii
ACTIVLAB PHARMA Magnez z witaminą B6 (50 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Magnez z witaminą B6 (50 kaps.) - suplement diety

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027
5.0
z 3 opinii
ALLGROO Herbatka koreańska z aloesem (w żelu) 400 g

ALLGROO

Herbatka koreańska z aloesem (w żelu)

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2027
5.0
z 6 opinii
NEOMAG FORTE Suplement diety wspierający układ nerwowy i mięśnie (30 tabl.) 1 szt

NEOMAG FORTE

Suplement diety wspierający układ nerwowy i mięśnie (30 tabl.)

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Produkty marki PLUSSSZ

4.9
z 9 opinii
PLUSSSZ Magnez Forte COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Magnez Forte COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 3 opinii
PLUSSSZ Calcium COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 80 g

PLUSSSZ

Calcium COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

80 g
109,87 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 26 opinii
PLUSSSZ Elektrolity COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Elektrolity COMPLEX z sokiem owoc. (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 8 opinii
PLUSSSZ Multiwitamina o sm. pomarańczy i mango (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Multiwitamina o sm. pomarańczy i mango (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.8
z 10 opinii
PLUSSSZ Elektrolity Nawodnienie 250 ml

PLUSSSZ

Elektrolity Nawodnienie

250 ml
11,96 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.8
z 5 opinii
PLUSSSZ Active Koncentracja 250 ml

PLUSSSZ

Active Koncentracja

250 ml
11,96 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store