Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki smakowe
PRINCESSA Wafelek z krówkowym kremem w polewie z białej czekolady
Wafelek z krówkowym kremem w polewie z białej czekolady PRINCESSA 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

PRINCESSA Wafelek z krówkowym kremem w polewie z białej czekolady

40 g
PRINCESSA
Polska

Cena2,69 zł
67,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Dostępne warianty
PRINCESSA Wafelek z orzechowym kremem
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo słodki
28.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️cena do jakości - super wybór
14.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Wojtek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Basia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
67,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
PRINCESSA
EAN:
8445291445291
Cena za kg:
67,25 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
PRINCESSA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445291445291

Produkty z kategorii Wafelki smakowe

4.9
z 16 opinii
GULLON Wafelki z nadzieniem waniliowym bez cukru 60 g

GULLON

Wafelki z nadzieniem waniliowym bez cukru

60 g
49,17 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
PRINCE POLO Wafelek Kokosowy XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Kokosowy XXL

45 g
73,11 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
GULLON Wafle z nadzieniem o smaku waniliowym bez cukru 180 g

GULLON

Wafle z nadzieniem o smaku waniliowym bez cukru

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
4.9
z 29 opinii
CORAL Wafle z kremem cytrynowym bez dodatku cukru 150 g

CORAL

Wafle z kremem cytrynowym bez dodatku cukru

150 g
32,33 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 10 opinii
CORAL Wafle z kremem kakaowym bez dodatku cukru 150 g

CORAL

Wafle z kremem kakaowym bez dodatku cukru

150 g
36,60 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
CORAL Wafle z kremem śmietankowym bez dodatku cukru 150 g

CORAL

Wafle z kremem śmietankowym bez dodatku cukru

150 g
32,33 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
PRINCESSA Wafelek z kokosowym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z kokosowym kremem

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 28 opinii
PRINCESSA Wafelek z krówkowym kremem w polewie z białej czekolady 40 g

PRINCESSA

Wafelek z krówkowym kremem w polewie z białej czekolady

40 g
67,25 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 8 opinii
KOPERNIK Wafel Teatralny śmietankowy 6x 100 g

KOPERNIK

Wafel Teatralny śmietankowy 6x

100 g
41,90 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 14 opinii
PRINCE POLO Wafelek Solony Karmel XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Solony Karmel XXL

45 g
73,11 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
PRINCESSA Wafelek o smaku ciasta z truskawkami 40 g

PRINCESSA

Wafelek o smaku ciasta z truskawkami

40 g
67,25 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 16 opinii
PRINCESSA Wafelek o smaku szarlotki 40 g

PRINCESSA

Wafelek o smaku szarlotki

40 g
67,25 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 59 opinii
WAWEL Wafle o smaku waniliowym bez dodatku cukru 110 g

WAWEL

Wafle o smaku waniliowym bez dodatku cukru

110 g
71,73 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki PRINCESSA

4.8
z 9 opinii
PRINCESSA Mleczna Multipack 208 g

PRINCESSA

Mleczna Multipack

208 g
42,74 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
PRINCESSA Wafelek z mlecznym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z mlecznym kremem

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 37 opinii
PRINCESSA Wafelek z kokosowym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z kokosowym kremem

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Wafelek z orzechowym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z orzechowym kremem

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 20 opinii
PRINCESSA Intense Wafelek Peanut Butter 30 g

PRINCESSA Intense

Wafelek Peanut Butter

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 22 opinii
PRINCESSA Wafelek o smaku ciasta z truskawkami 40 g

PRINCESSA

Wafelek o smaku ciasta z truskawkami

40 g
67,25 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 16 opinii
PRINCESSA Wafelek o smaku szarlotki 40 g

PRINCESSA

Wafelek o smaku szarlotki

40 g
67,25 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.4
z 14 opinii
PRINCESSA Black&White Wafelek Caffe Latte 40 g

PRINCESSA Black&White

Wafelek Caffe Latte

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Dark Wafel kakaowy przekładany kremem kakaowym 30 g

PRINCESSA

Dark Wafel kakaowy przekładany kremem kakaowym

30 g
79,67 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
PRINCESSA Longa Wafelek klasyczny Dark Chocolate 41 g

PRINCESSA Longa

Wafelek klasyczny Dark Chocolate

41 g
63,17 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 12 opinii
PRINCESSA Zebra Wafel przekładany kremem kakaowym 30 g

PRINCESSA

Zebra Wafel przekładany kremem kakaowym

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store