Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Frytki i ziemniaczki
Proste
AVIKO Sweet Potato Fries Frytki z batatów mrożone
Sweet Potato Fries Frytki z batatów mrożone AVIKO 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 67 opinii

AVIKO Sweet Potato Fries Frytki z batatów mrożone

450 g
AVIKO
Kanada

Cena18,99 zł
42,20 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 29.10.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
67 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, w air fryer rewelacyjnie wychodzą 💯❤️
28.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko było ok
12.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,20 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
AVIKO
EAN:
8710449954308
Cena za kg:
42,20 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
AVIKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
8710449954308

Produkty z kategorii Proste

4.9
z 282 opinii
AVIKO Original Frytki proste mrożone 750 g

AVIKO Original

Frytki proste mrożone

750 g
14,65 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 116 opinii
AVIKO Super Long Frytki proste mrożone 600 g

AVIKO Super Long

Frytki proste mrożone

600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
4.9
z 67 opinii
AVIKO Sweet Potato Fries Frytki z batatów mrożone 450 g

AVIKO

Sweet Potato Fries Frytki z batatów mrożone

450 g
42,20 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 49 opinii
PROSTE HISTORIE Psi Patrol Chrupiące fryteczki bezglutenowe 300 g

PROSTE HISTORIE Psi Patrol

Chrupiące fryteczki bezglutenowe

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki AVIKO

4.9
z 282 opinii
AVIKO Original Frytki proste mrożone 750 g

AVIKO Original

Frytki proste mrożone

750 g
14,65 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
4.9
z 281 opinii
AVIKO Zig Zag Frytki karbowane mrożone 750 g

AVIKO Zig Zag

Frytki karbowane mrożone

750 g
15,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.9
z 116 opinii
AVIKO Super Long Frytki proste mrożone 600 g

AVIKO Super Long

Frytki proste mrożone

600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
4.9
z 152 opinii
AVIKO Noisettes Kulki ziemniaczane mrożone 600 g

AVIKO Noisettes

Kulki ziemniaczane mrożone

600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2028
4.7
z 42 opinii
AVIKO Placki ziemniaczane mrożone 600 g

AVIKO

Placki ziemniaczane mrożone

600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store