Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania i zupy instant
Zupy azjatyckie
NONGSHIM Zupa instant AnSungTangMyun (ostra)
Zupa instant AnSungTangMyun (ostra) NONGSHIM 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

NONGSHIM Zupa instant AnSungTangMyun (ostra)

125 g
NONGSHIM
Korea Południowa

Cena5,49 zł
43,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Hyesung
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
KK POLSKA
Marka:
NONGSHIM
EAN:
8801043157735
Cena za kg:
43,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
NONGSHIM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KK POLSKA
EAN:
8801043157735

Produkty z kategorii Zupy azjatyckie

4.8
z 10 opinii
OTOKI Zupa instant Jin Ramen (łagodny) 120 g

OTOKI

Zupa instant Jin Ramen (łagodny)

120 g
41,58 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
OTOKI Zupa instant Jin Ramen (pikantny) 120 g

OTOKI

Zupa instant Jin Ramen (pikantny)

120 g
41,58 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 174 opinii
VIFON Zupa błyskawiczna o smaku złoty kurczak (łagodna) 70 g

VIFON

Zupa błyskawiczna o smaku złoty kurczak (łagodna)

70 g
34,14 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 16 opinii
NONGSHIM Zupa instant Shin Ramyun (pikantna) 120 g

NONGSHIM

Zupa instant Shin Ramyun (pikantna)

120 g
41,58 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
NONGSHIM Zupa instant Kimchi (pikantna) 120 g

NONGSHIM

Zupa instant Kimchi (pikantna)

120 g
41,58 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
NONGSHIM Zupa instant AnSungTangMyun (ostra) 125 g

NONGSHIM

Zupa instant AnSungTangMyun (ostra)

125 g
43,92 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
AKIRA Zupa Ramen Miso Vegan (instant) 242 g

AKIRA

Zupa Ramen Miso Vegan (instant)

242 g
41,28 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki NONGSHIM

5.0
z 16 opinii
NONGSHIM Zupa instant Shin Ramyun (pikantna) 120 g

NONGSHIM

Zupa instant Shin Ramyun (pikantna)

120 g
41,58 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
NONGSHIM Zupa instant Kimchi (pikantna) 120 g

NONGSHIM

Zupa instant Kimchi (pikantna)

120 g
41,58 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store